www.lagarto.cz
Grafické studio Lagarto
global3000-cukrovinky.eu
Global 3000 a cukrovinky
www.zdravi.org
O zdraví
obchod.lagarto.cz
Internetový obchod
www.avon-styl.cz
Avon a módní doplňky
registrace-Avon
Registrace Avon Lady
 
Kč 0,00
Detail produktu

Test na Helicobacter pylori

Kód zboží : 1001731
Cena:  250 Kč
Skladem 0 ks
Test na přítomnost Helicobacteru pylori. Včasnou léčbou můžeme těmto nemocem předcházet a zabránit tak vzniku rakoviny!
Doplňkové informace:   
Test na Helicobacter pylori
Popis výrobku
Helicobacter - co je zač?
Helicobacter pylori (HP) je spirálovitá bakterie, která se usídluje ve sliznici žaludku i dvanácterníku a vyvolává tam zánět. Kyselé prostředí v žaludku
je pro většinu bakterií nepříznivé, Helicobacter je však schopen žít zde dlouhodobě. Usídluje se v povrchových vrstvách žaludku (hlen, slizniční
prohlubně) a produkuje zásadité látky, které ho chrání před žaludečními kyselinami.

Helicobacter pylori je mimořádně častý patogen (původce onemocnění). Infekce touto bakterií patří celosvětově mezi nejčastěji se vyskytující nákazy. Způsobuje velmi rozšířenou infekci bakteriálního původu, která zasahuje sliznici žaludku a dvanácterníku a vyvolává různé trávicí potíže. Časem způsobuje tzv. chronický aktivní zánět (gastritidu).
Vznik žaludečních a dvanácterníkových vředů může vést až k rakovině žaludku. Je dokázáno, že přítomnost HP je hlavní příčinou karcinomu žaludku. Včasnou a efektivní léčbou můžeme těmto nemocem předcházet a zabránit tak vzniku rakoviny!

POZOR! Zákeřnost této infekce způsobující rakovinu žaludku spočívá v tom, že v době, kdy je skoro 100% možnost vyléčení, nemusí pacienti cítit téměř žádné těžkosti. Ovšem i u nich postupně dochází ke změnám na žaludeční sliznici ve smyslu chronického zánětu žaludku.

Trávicí potíže, které se projeví např.: bolestmi v břišní oblasti, nadýmáním, nechutenstvím, nevolností, zvracením, nutkáním na zvracení, pocitem špatného trávení, pálením žaludku, bolestí žaludku nezávislou na příjmu potravy.

Helicobacter pylori - způsoby diagnostiky
Invazivní vyšetření - jedná se o endoskopické vyšetření (pomocí žaludeční sondy) s odebráním sliznice na kompletní rozbor. U dětí je vždy snaha používat neinvazivní testy, které mají dostatečně vypovídající hodnotu.

Neinvazivní vyšetření - ideální je jednoduchý a rychlý test na zjišťování přítomnosti HP ze vzorku stolice. Tato metoda vyšetření je nejjednodušší na určení diagnózy a slouží i jako kontrola po ukončení léčby. Test je vyroben tak, aby detekoval antigen HP ve vzorku stolice a výsledek se dal jednoduše vizuálně interpretovat pomocí pásků na testovací destičce.

U negativního výsledku se doporučuje test pro potvrzení zopakovat s novou destičkou a čerstvým vzorkem stolice. U pozitivního výsledku opakování není potřeba, znamená to, že Helicobacter je ve stolici přítomen.


Otestujte i své příbuzné. Stává se, že je třeba vyšetřit i blízké příbuzné pacienta. Zejména v případech, kdy se infekce opakuje, kdy se v rodině opětovně vyskytují problémy a zvláště jsou-li zde malé děti. Výskyt HP totiž stoupá i s věkem a často se stává, že jeho nositelem jsou prarodiče, kteří např. při krmení vnoučat zkoušejí jídlo ze stejné lžičky. Helicobacterová infekce zatím patří do oblasti, kde má klasická medicína „navrch”. Léčí se tzv. trojkombinací léků - ta zahrnuje antibiotika a léčiva na potlačení tvorby žaludeční kyseliny (která je pro HP živnou půdou) a ochranu žaludeční sliznice. Samozřejmě i zde si můžeme pomoci přírodou a doplňky stravy.
Informace o výrobku
Balení:
zkumavka na odběr stolice + testovací destička
Dodavatel:
FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
O nás
Internetový obchod

Tel.: +420 608 848 090
E-mail:
Způsob platby
platbyplatbyplatby