www.lagarto.cz
Grafické studio Lagarto
global3000-cukrovinky.eu
Global 3000 a cukrovinky
www.zdravi.org
O zdraví
obchod.lagarto.cz
Internetový obchod
www.avon-styl.cz
Avon a módní doplňky
 
Kč 0,00

Valentýn a také 8. březen

Nezapomínejte na ženy okolo vás. Udělejte své partnerce radost kosmetikou Florinea nebo naším originálním parfémem Claris Beauty.

Jak zdravé je Vaše srdce?
Jak zdravé je Vaše srdce?

Nenechte se zaskočit a začněte s prevencí.

Čím je dobré začít?
Čím je dobré začít?

Je dobré nejdříve organizmus vyčistit. Základ zdraví tvoří dostatek vody, správné dýchání ....

Darujte svým blízkým zdraví!
Darujte svým blízkým zdraví!

Chcete potěšit neobyčejným dárkem? Přírodní produkty jsou vhodným dárkem.

POHLEDNICE
POHLEDNICE

Malý detail, který vždy potěší

ZDRAVI.ORG
ZDRAVI.ORG

Cesta k zdraví a financím

MOŘSKÉ HOUBY
MOŘSKÉ HOUBY

Originální dárky pro péči o tělo

KLUB GLOBAL 3000
KLUB GLOBAL 3000

Zdraví se slevou

Než se zaregistrujete, měli byste vědět...

Pár doporučení všem, co se chtějí zaregistrovat do Klubu Global 3000

Co byste před vstupem do tohoto podnikání především měli vědět

1. Zamyslete se, proč se vlastně chcete registrovat a za jakým účelem.
Jestli jenom tak, že jste o nás slyšeli nebo četli na FB a nic o nás ani o MLM (Multi-level marketingu) nevíte, neptáte se a nic si nezjistíte, je registrace zbytečná.
A když se opravdu zaregistrujete, tak to dělejte hlavně proto, že chcete změnit svůj postoj, svůj život, že máte nějaký cíl, chcete si něco vydělat a chcete pracovat.

2. Pokud chcete jen nakupovat cukrovinky a občas něco z ostatních obchodů pro vlastní potřebu, nečeká vás žádný rychlý postup a růst. Nečekají vás ani velké provize.
Nejsme prodejci cukrovinek. Někoho to ale baví, chce jen nabízet cukrovinky, má hodně zákazníků. Z toho je ale malý zisk. My jsme především MLM a ten stojí na tom, že nakupujeme pro sebe, rodinu, známé a že budujeme síť dalších takových spotřebitelů, která nám hlavně přinese zisk.
Jestliže ale chcete rozjet svůj obchod a vydělat peníze, naučte se registrovat nové členy. Než s tím začnete, měli byste vědět všechno o výrobcích Globalu. Musíte je nejprve sami vyzkoušet. Máme kvalitní produkty, které vlastně každý z nás potřebuje a navíc cukrovinky a spoustu dalšího zboží od partnerů, kde si také každý vybere. Čím větší je nabídka, tím více bodů se dá získat. A zdraví je lepší řešit preventivně a na to máme spoustu skvělých výrobků.

3. O své lidi se budete muset starat, pomáhat jim, zodpovídat dotazy a učit je to, co umíte a víte sami. Jak noví členové, tak i zákazníci se budou neustále vyptávat a vy jim budete muset pravdivě odpovídat. Všechno ihned nebudete vědět a proto tu jsme pro vás a rádi vám pomůžeme.
Obchodník je samostatná firma, není zaměstnanec. Pracuje podle svého a nedostává žádný fixní plat. Co neprodá, to nemá. Mateřská MLM firma vám poskytne pouze zboží a komplexní servis. Všichni lidé v MLM mají stejná práva, neexistují žádné vymezené hranice obchodních teritorií. Každý může oslovovat klienty a získávat lidi kdekoliv.

4. Většina z nás vstoupí do tohoto podnikání proto, že chce uspět a mít zajímavý přivýdělek nebo pořádný výdělek. Jenže jak to zařídit, aby to fungovalo.
Pokud se chcete v MLM prosadit, stát se lídrem, chcete mít velkou síť lidí, potřebujete mít dostatečné informace o tom, jak to funguje, o výrobcích.
MLM je nejsnazší způsob podnikání. Nemusíte nic vymýšlet, všechno je již vymyšlené. Vy pouze kopírujete daný zaběhlý systém. Ale to neznamená, že se systém o vás a vaše lidi postará. Je to podnikání jako každé jiné. Musí se pracovat a na to lidé rádi zapomínají a myslí si, že všechno půjde samo. Vy budete odpovídat na otázky, budete pomáhat svým lidem s prodejem, registracemi.

5. Dávejte si pozor, když vám někdo slibuje velké zisky z prodeje i velké peníze z budování sítě. Je to nesmysl. Je potřeba si prostudovat MLM plán, aby se Vám nestalo, že po letech tvoření sítě nebudete mít k tomu úměrné provize. Máme 9 pozic a pak také oproti jiným MLM máme Rentu a odměny.
V našem MLM, na rozdíl od jiných, máte výhodu, že nezačínáte každý měsíc od nuly, ale stále se Vám body přičítají, rovněž tak i body vašich lidí a postupujete na vyšší pozice. Také můžete navíc pracovat na Dohodu o provedení práce, pokud nemáte ŽL a nechcete si provize vybírat ve formě slevy na zboží. Nemusíte zároveň s registrací objednávat povinné zboží ani platit každý rok udržovací poplatek, jako v jiných MLM.

A proto také ani vy lidem nikdy nelžete při registraci nebo v inzerátech, že si vydělají ihned velké peníze. To je nemožné. Důležitá je trpělivost, mít svůj cíl, chtít něco dokázat. Velice důležité je vydržet a nevzdávat se, protože ne pokaždé se daří. Důležitá je vytrvalost a proto je to jen na každém z nás, co si vybudujeme a kam se dostaneme. Provize budou, ale nejsou ihned na začátku. Je to práce jako každá jiná a také se něco musí obětovat. Ale co je hlavní, nepotřebujete žádnou investici a můžete si vytvořit vlastní velkou firmu.

6. Systém MLM je postaven hlavně na spolupráci. Pasivní příjem si nelze vytvořit zaměstnáním nebo soukromničením, ale jen výchovou podobně schopných obchodníků. Pro mnoho lidí je těžko pochopitelné, že by měli někomu jinému pomáhat s jeho prodejem, registracemi, když se ve stejnou dobu mohou za svoji větší provizi věnovat vlastnímu klientovi.
MLM je nejpohodlnější podnikání, jaké existuje. Nemusíte vymýšlet nic nového, hledat neustále nové nápady. Všechno je již dané a zaběhlé a vy jen opakujete to samé. Všichni začínají od nuly a všichni mají stejné podmínky. Všichni musejí na vrchol vystoupat stejnou cestou. Takže je to jenom na každém z nás.

Každé podnikání, tak i MLM, je především odpovědnost za vlastní lidi. Čím více lidí ve své síti obchodník má, tím větší má za ně odpovědnost a tím více má práce. Je odpovědný za všechny. Každému musí trpělivě všechno vysvětlovat, radit mu, pomáhat mu. Chce-li mít stálý příjem, musí stále pracovat. Žádná síť nebude pracovat sama od sebe. Jsme líní a proto každý člověk potřebuje neustále posouvat, motivovat, dostávat nové výzvy a cíle.
Spousta lidí také v MLM doplatila na to, že stále začínají nové a nové MLM, přetahují do nich své lidi, kteří se pak chovají jako oni a neuspějí tak nikde.

Pokud chcete hodně vydělávat, budete muset také hodně pracovat. Pak se vaše výdělky budou zvyšovat. Ale provize vám nebudou stoupat samy, to nefunguje, budete muset pracovat neustále. A své neuspěchy nemůžete svádět na to, že máte ve své síti neaktivní lidi, kteří nic nedělají. Je to pouze váš byznys a tak je jen na vás, jak bude fungovat.

Náš systém MLM i produkty a partneři jsou vynikající a pokud budete pracovat vytrvale a dlouhodobě, pokud se vám tato práce stane koníčkem, vybudujete si tým lidí a tím i slušné výdělky.

Texty podléhají autorským právům. Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele.
Copyright © Jitka Kopincová

O nás
Internetový obchod

Tel.: +420 608 848 090
E-mail:
Způsob platby
platbyplatbyplatby