www.lagarto.cz
Grafické studio Lagarto
global3000-cukrovinky.eu
Global 3000 a cukrovinky
www.zdravi.org
O zdraví
obchod.lagarto.cz
Internetový obchod
www.avon-styl.cz
Avon a módní doplňky
 
Kč 0,00
Výpis produktů

Pro sportovce

Lidé jsou schopni investovat velké množství peněz do moderní sportovní výstroje a na ochranu vlastního zdraví je některým líto věnovat pár stokorun. Přitom o kvalitě výkonu rozhoduje především stav jejich tělesné schránky.

Potravinové doplňky nemají nic společného s dopingem. Jejich smysl tkví zejména v pomoci urychlení regenerace a předcházení možného poškození organismu. Je potřeba ale zvolit takovou firmu, která nám zajistí 100% čistotu preparátů. Předejdeme tak komplikacím, které způsobují nežádoucí příměsi u některých přípravků, jež jsou běžně k dostání a které pak mohou zapříčinit diskvalifikaci pro podezření z dopingu.

Dalším nebezpečím při sportu je ztráta minerálů a tekutin pocením. Kromě vyčerpání může dojít ke svalovým poraněním, jako jsou např. svalové křeče, případně až natržení svalu. Je nutné proto v průběhu jakékoliv větší fyzické zátěže dodržovat správný pitný režim.

Sportovci si také mohou poškodit klouby, nejvíce při sportu trpí kolena, kyčle a páteř. Proto je také nutné současné doplňování vápníku.

Položek na stránce  21, 84 
  1  2  3   
 Podle ceny   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Položek na stránce  21, 84 
  1  2  3   
O nás
Internetový obchod

Tel.: +420 608 848 090
E-mail:
Způsob platby
platbyplatbyplatby