www.lagarto.cz
Grafické studio Lagarto
global3000-cukrovinky.eu
Global 3000 a cukrovinky
www.zdravi.org
O zdraví
obchod.lagarto.cz
Internetový obchod
www.avon-styl.cz
Avon a módní doplňky
 
Kč 0,00
Výpis produktů

Poruchy metabolizmu

Cukrovka
Cukrovkou trpí 5 % dospělých, vyšší je procento těch, kteří o svém onemocnění nevědí. Léčba vyžaduje pravidelnost a řád v každodenním životě, dodržování dietních opatření a dostatek pohybu.
Onemocnění s sebou přináší chronické komplikace jako je postižení nervů, sítnice (očního pozadí), ledvin, malých cév. U diabetiků je také častěji nebo dříve objevují onemocnění srdce a cév, je nutná kontrola krevního tlaku, hladiny lipidů atd. Častější jsou také infekce. Nemocní cukrovkou by měli využít všech prostředků k udržení telesné kondice a svého zdraví.

Cirhóza jater
Vitální jaterní tkáň se pomalu mění na tuhou, nepotřebnou jizevnatou hmotu. Celý proces probíhá dlouho nepozorovaně, játra nebolí. Nejběžnějším způsobem, jak si pořídit cirhózu jater, je vytrvalá konzumace alkoholu.

Crohnova choroba
je chronické a dlouhotrvající vředové onemocnění jednoho i více úseků trávicího traktu, kdy se vředová choroba může šířit ve všech vrstvách střevní stěny (sliznice, podslizniční vrstva, svalová a pojivová vrstva). Postihuje celou trávicí soustavu od ústního otvoru až ke konečníku, včetně přilehlých uzlin.

Dna
je metabolické onemocnění spojené s vysokou hladinou kyseliny močové v krvi. Tělo se této kyseliny zbavuje močí, ale u některých lidí se jí tvoří příliš mnoho, nedokážou se jí dost rychle zbavit a její hladina stoupá. Nadbytek kyseliny močové krystalizuje v ostré krystalky, které se usazují kolem kloubů a v jiných tkáních a vyvolávají zánět s mučivou bolestí.

Položek na stránce  21, 84 
  1  2   
 Podle ceny   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Položek na stránce  21, 84 
  1  2   
O nás
Internetový obchod

Tel.: +420 608 848 090
E-mail:
Způsob platby
platbyplatbyplatby