www.lagarto.cz
Grafické studio Lagarto
global3000-cukrovinky.eu
Global 3000 a cukrovinky
www.zdravi.org
O zdraví
obchod.lagarto.cz
Internetový obchod
www.avon-styl.cz
Avon a módní doplňky
registrace-Avon
Registrace Avon Lady
 
Kč 0,00

Tradiční české cukrovinky

Sladké mlsání! Tradiční české cukrovinky v rodinném balení, které mají rády děti i dospělí. Jsou vhodné jako dárek, nebo jen tak na chuť.

Jak zdravé je Vaše srdce?
Jak zdravé je Vaše srdce?

Nenechte se zaskočit a začněte s prevencí.

Čím je dobré začít?
Čím je dobré začít?

Je dobré nejdříve organizmus vyčistit. Základ zdraví tvoří dostatek vody, správné dýchání ....

Darujte svým blízkým zdraví!
Darujte svým blízkým zdraví!

Chcete potěšit neobyčejným dárkem? Přírodní produkty jsou vhodným dárkem.

POHLEDNICE
POHLEDNICE

Malý detail, který vždy potěší

ZDRAVI.ORG
ZDRAVI.ORG

Cesta k zdraví

MOŘSKÉ HOUBY
MOŘSKÉ HOUBY

Originální dárky pro péči o tělo

ČÍNSKÁ MEDICÍNA
ČÍNSKÁ MEDICÍNA

Tradiční přípravky z Číny

Jak působí některé látky obsažené v přípravcích?

Jak působí některé látky?

VÁPNÍK je potřebný pro udržení dobrého stavu kostí a zubů, přispívá k normální činnosti svalů, k funkci nervových přenosů, podporuje energetický metabolismus.

HOŘČÍK je nápomocný pro udržení zdravých kostí a zubů, přispívá k normální psychické činnosti, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k činnosti svalů i nervové soustavy.

KŘEMÍK je prvek, jehož obsah v pojivových tkáních s věkem klesá, přitom jeho příjem prostřednictvím potravy bývá mnohdy nedostatečný.

BIOTIN přispívá k udržení normálního stavu vlasů, sliznic a pokožky.
CHROM je nápomocný pro udržení hladiny cukru v krvi.

SELEN přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů, ke správné funkci imunitního systému, k tvorbě mužských pohlavních buněk (spermií).

ZINEK je prospěšný pro udržení zdravých kostí, vlasů, nehtů i pokožky, pomáhá udržet hladinu testosteronu v krvi, pečuje o zrak a imunitu, přispívá k udržení plodnosti.

BOR je předmětem studií zkoumajících, zda pomáhá snižovat vylučování vápníku z těla, což je problém zejména ve starším věku.

VITAMÍN A je součástí péče o pokožku, o sliznice, zrak i obranyschopnost organismu, přispívá k metabolismu železa.

VITAMÍN B2 (riboflavin) přispívá k normální činnosti nervové soustavy, pomáhá udržet zdravý stav sliznic a pokožky, je součástí péče o zrak, pomáhá bojovat s únavou.

VITAMÍN B5 (kyselina pantothenová) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, ke snížení míry únavy, podporuje mentální činnost.

VITAMÍN B6 je součástí péče o imunitní systém, je důležitý pro psychiku, přispívá k tvorbě červených krvinek a k normálnímu metabolismu homocysteinu.

VITAMÍN C podporuje tvorbu kolagenu důležitého pro chrupavky, kosti a pokožku, je prospěšný v péči o imunitní i nervovou soustavu, pomáhá bojovat s únavou, podporuje vstřebávání železa, chrání buňky před oxidativním stresem.

VITAMÍN D přispívá k normální hladině vápníku v krvi, k udržení zdravých kostí, zubů, svalů, pečuje o činnost imunitního systému.

VITAMÍN E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, což je proces, kdy vznikají volné radikály, které podporují např. proces stárnutí.

VITAMÍN K přispívá k normální srážlivosti krve, je součástí péče o kosti a pohybový aparát.

KYSELINA LISTOVÁ podporuje krvetvorbu, přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, pečuje o psychiku a imunitní systém, podporuje metabolismus homocysteinu, bojuje s únavou.

O nás
Internetový obchod

Tel.: +420 608 848 090
E-mail:
Způsob platby
platbyplatbyplatby