www.lagarto.cz
Grafické studio Lagarto
global3000-cukrovinky.eu
Global 3000 a cukrovinky
www.zdravi.org
O zdraví
obchod.lagarto.cz
Internetový obchod
www.avon-styl.cz
Avon a módní doplňky
 
Kč 0,00
Detail produktu

Hydratační tělové mléko s Goji a granátovým jablkem Anian

Kód zboží : 804006
Cena:  245 Kč
Zboží je vyprodáno.

Jemné tělové mléko pro pokožku celého těla, poskytuje jí hebkost, svěžest, hydrataci, výživu. Obsahuje Goji a granátové jablko.
Hydratační tělové mléko s Goji a granátovým jablkem Anian
Popis výrobku
Jemné tělové mléko je vhodné na pokožku celého těla. Poskytuje jí hebkost, výživu a hydrataci, pomáhá udržet potřebnou vlhkost. Přispívá k zachování hladké a svěží pokožky.

Tělové mléko s praktickým dávkovačem se velmi dobře nanáší a roztírá, nezanechává pocit mastnoty. Je vhodné ke každodennímu používání.

Je obohaceno o výtažek z Goji (kustovnice čínská - roste na svazích Himaláje, extrémní klimatické podmínky daly keřům Goji unikátní schopnost přežití a značný obsah příznivých látek), granátového jablka (nápadný vzhled a lahodná chuť dělají z granátového jablka jeden z nejcennějších druhů podzimního ovoce, obsahuje vysoký podíl minerálů a vitamínů, má značné výživové vlastnosti) a Aloe Vera (přispívá ke zklidnění a zjemnění pokožky).

Španělské Laboratoře Forenqui vyvinuly kosmetickou řadu, která využívá příznivé účinky plodů Goji a granátového jablka. Obsah tohoto červeného ovoce způsobil, že se výrobkům přezdívá zjednodušeně „červená kosmetika“, která je rozdělená na tělovou a obličejovou řadu.

Množství obsažených látek nabízí pleti kvalitní péči, která pomáhá udržet si hezkou pokožku a aktivně bojovat s přibývajícími lety.
Informace o výrobku
Použití:
Mléko roztírejte po celém těle dokud se nevstřebá do pokožky.
Obsah:
400 ml
Výrobce:
Laboratorios Forenqui, S.A., Camino de la Coma, Apartado de correos 159, 46220 Picassent (Valencia)
Dodavatel:
FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
O nás
Internetový obchod

Tel.: +420 608 848 090
E-mail:
Způsob platby
platbyplatbyplatby