www.lagarto.cz
Grafické studio Lagarto
global3000-cukrovinky.eu
Global 3000 a cukrovinky
www.zdravi.org
O zdraví
obchod.lagarto.cz
Internetový obchod
www.avon-styl.cz
Avon a módní doplňky
 
Kč 0,00
Detail produktu

Hydratační pleťový krém s Goji a granátovým jablkem Anian

Kód zboží : 804003
Cena:  480 Kč
Zboží je vyprodáno.

Krém pro každodenní použití potlačuje známky stárnutí pleti a poskytuje jí dostatečnou výživu, Aloe Vera pokožku zklidňuje.
Hydratační pleťový krém s Goji a granátovým jablkem Anian
Popis výrobku
Pleťový krém poskytuje pleti hydrataci, pomáhá jí udržet potřebnou vlhkost, přispívá k zachování hladké, jemné a svěží pleti. Krém se velmi dobře nanáší a roztírá, nezanechává pocit mastnoty. Je vhodný ke každodennímu používání, pečuje o pleť žen i mužů.

Obsahuje výtažek z Goji (kustovnice čínská - roste na svazích Himaláje, extrémní klimatické podmínky daly keřům Goji unikátní schopnost přežití a značný obsah příznivých látek) a granátového jablka (nápadný vzhled a lahodná chuť dělají z granátového jablka jeden z nejcennějších druhů podzimního ovoce, obsahuje vysoký podíl minerálů a vitamínů, má značné výživové vlastnosti). Ostatní složky (vitamíny, polysacharidy, bambucké máslo, Aloe Vera) poskytují pleti výživu, pocit zklidnění a svěžesti.

Španělské Laboratoře Forenqui vyvinuly kosmetickou řadu, která využívá příznivé účinky plodů Goji a granátového jablka. Obsah tohoto červeného ovoce způsobil, že se výrobkům přezdívá zjednodušeně „červená kosmetika“, která je rozdělená na tělovou a obličejovou řadu.

Množství obsažených látek nabízí pleti kvalitní péči, která pomáhá udržet si hezkou pokožku a aktivně bojovat s přibývajícími lety.
Informace o výrobku
Použití:
Krém lze použít každé ráno po vyčistění pleti obličeje a krku.
Obsah:
50 ml
Výrobce:
Laboratorios Forenqui, S.A., Camino de la Coma, Apartado de correos 159, 46220 Picassent (Valencia)
Dodavatel:
FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
O nás
Internetový obchod

Tel.: +420 608 848 090
E-mail:
Způsob platby
platbyplatbyplatby