www.lagarto.cz
Grafické studio Lagarto
global3000-cukrovinky.eu
Global 3000 a cukrovinky
www.zdravi.org
O zdraví
obchod.lagarto.cz
Internetový obchod
www.avon-styl.cz
Avon a módní doplňky
 
Kč 0,00
Registrace člena

Klub Global 3000 (G 3000), poctivé mlsání - české cukrovinky (Cseh édesség)

Staňte se členem Klubu Global 3000.
Registrace - Česká republika, Slovensko, Polsko
Regisztráció - Global 3000 Club - Magyarország

1. Přihlašujete a registrujete se do jedné z mnoha sítí členů Klubu Global 3000.
(Feliratkozik a sok 3000 Global Club tagja közül.)

2. Než vyplníte registrační formulář a zaplatíte registrační poplatek, PŘEČTĚTE SI CELOU TUTO STRÁNKU, abyste věděli, jak vlastně fungujeme a do čeho jdete. Pracujeme formou MLM (Multi-level marketing), nejsme jen PRODEJCI CUKROVINEK. Naší mateřskou firmou je Klub Global 3000 přes který dostáváme provize. Proto především pečujeme o své zdraví. Naším hlavním partnerem jsou České cukrovinky. ZA CUKROVINKY JSOU ALE JENOM BODY, NENÍ SLEVA a cukrovinky nám provize nevyplácí. Za to se ale bodů dá získat hodně, cukrovinky jdou na odbyt.
(CUKOR A CSAK PONT, NEM KEDVEZMÉNY.)

3. Než odešlete vyplněný formulář a zaplatíte poplatek, rozmyslete si, proč a s jakým cílem se k nám vlastně chcete přidat a co očekáváte. Ale nebojte se, my vám poradíme a se vším pomůžeme, vše se naučíte.

4. Pokud vám předtím někdo na internetu sliboval velké výdělky bez práce a ihned, nevěřte mu. Raději se nás nejdříve zeptejte, co je MLM a co vlastně budete muset udělat pro své výdělky. Pokud výdělky chcete, je to náročná práce.

5. Až budete mít v ruce registrační balíček, pročtěte si pozorně všechno, co v něm najdete. Jsou tam všechny základní informace, které do začátku potřebujete. Až si VŠECHNO PŘEČTETE, tak pak se neustále ptejte na to, co vám nebude jasné. Rádi vám pomůžeme, vysvětlíme a poradíme. Nebojte a nestyďte se zeptat. Jedině tak se všechno naučíte a všechno pochopíte. Budete to potřebovat pro své lidi v síti a pro své zákazníky, budou se vás také ptát.

6. Pokud si budete chtít vydělat peníze, připravte se na to, že budete muset pracovat. Samo nic nepoběží a nebude fungovat. Je to práce, která vám ale může přinést nejen radost, motivaci, něco nového a především hlavně zisky. Pokud budete chtít hodně vydělávat, budete muset hodně pracovat. Výdělky se v MLM odvíjí od pracovního nasazení. Při neúspěchu nemůžete pak svádět vinu na to, že máte v síti neaktivní lidi a podobně. Tohle bude Váš byznys, takže se o něj budete muset starat jen Vy sami. My Vám v tom pomůžeme.
A proto mnohem horší než peníze za startovací balíček je, že po registraci byste měli začít nakupovat, používat výrobky, nakoupit si a číst vzdělávací knihy, jezdit na školení a akademie, sledovat školící videa a a začít pracovat.

NEŽ VYPLNÍTE REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ, MĚLI BYSTE VĚDĚT

Klub Global 3000 funguje formou MLM a dodává svým členům a jejich rodinám kvalitní české produkty denní spotřeby, jako jsou instantní nápoje, domácí úpravny vody, doplňky výživy pro zdraví, přípravky na podporu snižování hmotnosti a další doplňky stravy, polévky, kosmetiku, parfémy. Produkty jsou osvědčené praxí a jsou za dobré ceny.

Každý měsíc si takto můžete nakupovat zdravé produkty, k tomu cukrovinky, oblečení, pochoutky, šperky, drogeri, knihy a to nejen pro sebe, ale i pro rodinu, známé a sbíráte body ... není ani potřeba dále prodávat. Stačí naučit lidi kolem sebe výrobky používat. Když budete mít v síti hodně spokojených uživatelů, získáte tím významný příjem do svého rodinného rozpočtu. Stačí si výrobky zamilovat a zůstat jim věrný.

Lidé v MLM systému jsou placeni za svůj osobní obchodní obrat a obrat své obchodní skupiny. To znamená, že v tomto systému není podstatná kvantita lidí v týmu, ale jejich kvalita! Každý distributor by měl výrobky, které nabízí, také používat, protože jedině tak dokáže klientovi předat vlastní zkušenosti.

Hitem jsou ale stále ČESKÉ CUKROVINKY, EXPRES MENU, kosmetika FLORINEA, parfémy CLARIS BEAUTY, další pochutiny z celého světa, ložní prádlo, šperky, oděvy, knihy, které jsou součástí Klubu Global 3000.

Startovací balíček do klubu pro Českou republiku stojí 250 Kč a poštovné za zaslání startovacího registračního balíčku je 49 Kč.

Platební údaje získáte po odeslání formuláře.
Startovací balíčky odesíláme, na rozdíl od ostatních, pouze doporučeně, aby se neztratily. Poštovné je ve skutečnosti vyšší, než zaplatíte. Balíčky odesíláme ihned po připsání platby na účet, maximálně následující den. Takže můžete velmi brzy objednávat nejen cukrovinky, ale i ostatní zboží.
Na platbu máte 14 dní. Po tuto dobu evidujeme Vaše data, která po uplynutí této doby nenávratně mažeme.

Startovací balíček včetně poštovného pro Slovenskou republiku stojí 12 €.
Platební údaje obdržíte v dalším e-mailu přímo z kontaktního místa na Slovensku.

Magyarország - Ár: 15 € -tól
Fizetési adatait közvetlenűl a Szlovákiából érkező kapcsolattartó ponttól kapja meg egy másik e-mailben.

Proč za registraci platíte? Chcete-li s námi začít spolupracovat, musíte získat potřebné informace a proto máme startovací registrační balíček.

Ve startovacím balíčku obdržíte katalog Klubu Global 3000, projekt Klubu Global 3000. My Vám navíc přidáme pro dobrý start do začátku katalog cukrovinek, ceník, další tištěné potřebné informace o spolupráci, provizích, o tom, jak to funguje. V balíčku máte přihlášku s PINem (Vaším členským číslem) a na vyzkoušení a ochutnání vzorky nápojů (cca 25 litrů nápojů). ZDARMA také získáte vlastní on-line kancelář. V kanceláři pak najdete i všechny partnerské eshopy, které Vám pomohou k výsledkům.

Co registrací do Klubu Global 3000 získáte:

- můžete okamžitě začít objednávat české cukrovinky s dopravou ZDARMA při nákupu nad 1000 Kč a to již i na Slovensku a v Maďarsku
- můžete okamžitě nakupovat výrobky Klubu Global 3000 se slevou (na těchto stránkách pouze k prohlédnutí)
- máme také vlastní kosmetiku Florinea a vlastní značku parfémů CLARIS BEAUTY
- můžete nakupovat výrobky oblečení pro celou rodinu, hračky, povlečení, šperky, knihy
- ihned také nakoupíte čaje, kávu, čokoládu, další sladkosti, oříšky a jiné pochoutky, ale i pochoutky z Moravy
- nemusíte vařit, máme hotová jídla na dovolenou, na chalupu i jen tak domů bez práce
- můžete sbírat body za různé pojistné smlouvy, jako např. povinné ručení u aut, havarijní pojištění, pojištění domů a bytů, úrazové pojištění, cestovní pojištění atd.

A to hlavní:
- za všechny nákupy u všech našich partnerů získáváte body, které se od začátku sčítají a posouvají vás na vyšší pozice
- máte možnost a měli byste pod sebe registrovat další členy a vytvořit si tak svoji malou firmičku nebo i velkou firmu
- u nás nemáte žádné povinné nákupy ani minimální odběry zboží a díky registraci nakupujete se slevami, neplatíte udržovací poplatky ani s registrací nemusíte objednávat povinně zboží
- za body vlastní i body ze sítě získáte další slevy na výrobky nebo provize
- a jedině u nás můžete pracovat na Dohodu o provedení práce - DPP, pokud nevlastníte ŽL a to i na Slovensku.
- pokud jste aktivní, přidáme Vám rádi do Vaší sítě další nové členy
- tento formulář také můžete využít pro registraci Vašich dalších lidí do Vaší sítě, rádi Vám s registracemi pomůžeme
- máme facebookové skupinky, kde jsou stále čerstvé informace
- zdarma získáte přístup do své virtuální kanceláře na internetu, kde pak uvidíte své body, svoji síť lidí, provize a další informace o našich partnerských eshopech
- registrujeme nové členy na Slovensku i v Maďarsku, kam již také cukrovinky i další eshopy zasílají své zboží
- máme pro Vás informační servis, jak vše funguje, k dispozici 24 hodin denně

Proto NEVÁHEJTE S VYPLNĚNÍM REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE.

Náš startovací balíček do Klubu Global 3000

Náš startovací balíček do Klubu Global 3000

Od nás dostanete startovací balíček, který obsahuje přihlášku s PINem, potřebné informace, ceník, projekt Klubu Global 3000, katalog Global 3000, katalog cukrovinek a pitíčka na vyzkoušení.
Zasíláme jej pouze doporučeně, aby se cestou neztratil.

Pokud se někdo z Vás nemůže rozhodnout, jestli se k nám má přidat a zaregistrovat se, tak jednorázových 250 Kč (9,80 €) není tak velký vklad do činnosti, která Vám může vynést daleko více peněz. Když nebudete dělat nic jiného, tak budete přinejmenším objednávat produkty pro zdraví se slevou a objednávat cukrovinky pro spoustu známých, protože, když jim dáte katalog, tak neodolají.

A my pro Vás máme ještě další překvapení - jen u nás se velice jednoduše dozvíte všechno, co potřebujete a to bez neustálého vyptávání.

Texty podléhají autorským právům. Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele.
Copyright © Jitka Kopincová

Registrační formulář vyplňte a odešlete pouze v případě, že máte o registraci do Klubu Global 3000 vážný zájem.

Registrační formulář
Registračný formulár / Regisztrációs űrlap

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná.
Jméno* / Meno / Név
Příjmení* / Priezvisko / Vezetéknév  
Datum narození* / Dátum narodenia / Születési ideje
Telefon*
E-mail*
Ulice* / Ulica / Utca
Číslo popisné* / Číslo popisné / Házszám
Město* / Mesto / Város
PSČ* / PSČ / Irányítószám
Stát* / Ország
Následující údaje vyplňte, pokud jste OSVČ nebo firma:
IČ / IČ / Cégjegyzék szám
DIČ / DIČ / Adóazonosító szám
Bankovní účet / IBAN / IBAN
Kód banky / - / -
Vaše poznámka k registraci / Poznámka / Megjegyzés
Opište kontrolní kód / Kontrolný kód / Ellenőrző kódot   1539   

Odesláním formuláře a zaplacením registračního poplatku souhlasíte se zpracováním Vašich údajů Klubem Global 3000. Zaplacením se stává registrace závaznou a poplatek je nevratný.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
O nás
Internetový obchod

Tel.: +420 608 848 090
E-mail:
Způsob platby
platbyplatbyplatby