www.lagarto.cz
Grafické studio Lagarto
global3000-cukrovinky.eu
Global 3000 a cukrovinky
www.zdravi.org
O zdraví
obchod.lagarto.cz
Internetový obchod
www.avon-styl.cz
Avon a módní doplňky
 
Kč 0,00
Detail produktu

Fintabs pro

Kód zboží : 300950
Cena:  630 Kč
Dodáme do 1 týdne
Ks:      
Fintabs pro obsahuje složky, které kromě péče o pohybový aparát prospívají vlasům, nehtům či pleti.
Fintabs pro
Popis výrobku
Fintabs pro obsahuje složky, které kromě péče o pohybový aparát prospívají vlasům, nehtům či pleti.

Křemík (informace viz Wikipedia).

Vápník přispívá k normální srážlivosti krve, energetickému metabolismu, činnosti svalů, funkci nervových přenosů a trávicích enzymů, podílí se na procesu dělení a specializace buněk, je potřebný pro udržení normálního stavu zubů a kostí, vápník je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí.

Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže, zubů a dále přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy a psychiky, dále přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k regeneraci redukované formy vitamínu E a zvyšuje vstřebávání železa.

Zinek přispívá k normálnímu metabolismu kyselin a zásad, metabolismu sacharidů a metabolismu vitamínu A, rozpoznávacím funkcím, syntéze DNA, plodnosti a reprodukci, metabolismu makroživin, metabolismu mastných kyselin a k syntéze bílkovin, přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a stavu pokožky, k udržení normální hladiny testosteronu v krvi, dále přispívá k udržení normálního stavu zraku, imunitního systému, podílí se na procesu dělení buněk a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Vitamín B5 (kys. panthotenová) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, syntéze a metoabolismu steroidních hormonů, vitamínu D a některých neurotransmiterů, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální mentální činnosti.

Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k elektrolytické rovnováze, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, svalů a psychiky, syntéze bílkovin, přispívá k udržení normálního stavu kostí, zubů a podílí se na procesu dělení buněk.

Vitamín B6 přispívá k normální syntéze cysteinu, energetickému metabolismu a metabolismu bílkovin, glykogenu a homocysteinu, k normální psychické a nervové činnosti, tvorbě červených krvinek, funkci imunitního systému, k regulaci hormonální aktivity a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamín B2 (riboflavin) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, stavu sliznic, pokožky, zraku a červených krvinek, metabolismu železa, dále přispívá k ochraně před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Kyselina listová (folát, vitamín B9) přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, k normální syntéze aminokyselin, krvetvorbě, k normálnímu metabolismu homocysteinu, k normální psychické činnosti a činnosti imunitního systému, dále ke snížení míry únavy a vyčerpání a podílí se na procesu dělení buněk.

Vitamín A přispívá k udržení normálního stavu sliznic, pokožky, zraku a imunitního systému, k normálnímu metabolismu železa a podílí se na procesu specializace buněk.

Biotin (vitamín H, B7) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a metabolismu makroživin, k normální činnosti nervového systému a psychické činnosti, k udržení normálního stavu vlasů, sliznic a stavu pokožky.

Chrom přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

Selen přispívá k normální spermatogenezi, k udržení normálního stavu vlasů, nehtů, přispívá k normální funkci imunitního systému, štítné žlázy, k ochraně před oxidativním stresem.

Text obsahuje schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU.

Nařízení EU o alergenech
Informace o výrobku
Doporučené dávkování:
2 tablety denně
Návod k použití - ráno a v poledne, před jídlem, zapít tekutinou. Nepřekračovat denní dávkování.
Složení 1 tablety:
čištěný diatomit SiO2, látky protispékavé - mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý; uhličitan vápenatý, L-askorbát vápenatý, citrát zinečnatý, D-alfa- tokoferyl-acetát 50 %, citrusové bioflavonoidy, D-panthotenan vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, retinyl-acetát, kys. paraaminobenzoová, riboflavin, kys. pteroylmonoglutamová 25 %, chlorid chromitý, seleničitan sodný, D-biotin
Účinné látky:
Obsah účinných látek ve 2 tabletách:
Křemík - 186,7 mg
Vápník - 80 mg, 10 % denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín C - 40 mg, 50 % denní referenční hodnoty příjmu
Zinek - 10 mg, 100 % denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín E - 6,6 mg, 55 % denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín B5 (kys. pantot.) - 2,6 mg, 43 % denní referenční hodnoty příjmu
Hořčík - 2 mg, 0,53 % denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín B6 - 1,46 mg, 104,3 % denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín B2 (riboflavin) - 1 mg, 71,4 % denní referenční hodnoty příjmu
Kyselina listová - 200 μg, 100 % denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín A - 160 μg, 20 % denní referenční hodnoty příjmu
Chrom - 33,3 μg, 83,25 % denní referenční hodnoty příjmu
Biotin - 30 μg, 60 % denní referenční hodnoty příjmu
Selen - 16,6 μg, 30,2 % denní referenční hodnoty příjmu
Balení:
300 tablet / 150 g
Výrobce:
Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland
Dodavatel:
FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobek není určen dětem do 3 let.
Schváleno Antidopingovým výborem ČR. Doplněk stravy. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Splňuje platnou potravinářskou legislativu ČR a EU. Nepřekračujte denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte do 25°C.
O nás
Internetový obchod

Tel.: +420 608 848 090
E-mail:
Způsob platby
platbyplatbyplatby