www.lagarto.cz
Grafické studio Lagarto
global3000-cukrovinky.eu
Global 3000 a cukrovinky
www.zdravi.org
O zdraví
obchod.lagarto.cz
Internetový obchod
www.avon-styl.cz
Avon a módní doplňky
 
Kč 0,00
Detail produktu

Fintabs C

Kód zboží : 300944
Cena:  580 Kč
Dodáme do 1 týdne
Ks:      
Fintabs C je nápomocný v péči o dobrý stav kloubů, vlasů, nehtů a pokožky, pohybového aparátu, je užitečný pro ženy i muže.
Fintabs C
Popis výrobku
Fintabs C poskytuje organismu vápník, křemík, biotin, hořčík, chrom a vitamín C. Je nápomocný v péči o dobrý stav kloubů, vlasů, nehtů a pokožky, pomáhá udržet pružnost a ohebnost pohybového aparátu. Je doporučován ženám i mužům, střední generaci, sportovcům, osobám s křečovými žilami.

Vápník přispívá k normální srážlivosti krve, energetickému metabolismu, činnosti svalů, funkci nervových přenosů a trávicích enzymů, podílí se na procesu dělení a specializace buněk, je potřebný pro udržení normálního stavu zubů a kostí, vápník je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí.

Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k elektrolytické rovnováze, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, svalů a psychiky, syntéze bílkovin, přispívá k udržení normálního stavu kostí, zubů a podílí se na procesu dělení buněk.

Biotin (vitamín H, B7) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a metabolismu makroživin, k normální činnosti nervového systému a psychické činnosti, k udržení normálního stavu vlasů, sliznic a stavu pokožky.

Chrom přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže, zubů a dále přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy a psychiky, dále přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k regeneraci redukované formy vitamínu E a zvyšuje vstřebávání železa.

Text obsahuje schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU.

Nařízení EU o alergenech
Informace o výrobku
Doporučené dávkování:
3 tablety denně
Návod k použití: 1 tableta ráno, 2 tablety v poledne před jídlem s tekutinou. Nepřekračovat denní dávkování.
Složení 1 tablety:
křemelina SiO2; uhličitan vápenatý; uhličitan hořečnatý; fruktóza, glukóza, L- askorbová kys.; látky protispékavé - mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý; citrusové bioflavonoidy 5 mg; chlorid chromitý; D-biotin
Účinné látky:
Obsah účinných látek v 3 tabletách:
Křemík - 363 mg
Vitamín C - 75 mg, 94 % denní referenční hodnoty příjmu
Vápník - 45 mg, 5,6 % denní referenční hodnoty příjmu
Hořčík - 27 mg, 7,2 % denní referenční hodnoty příjmu
Biotin - 60 μg, 120 % denní referenční hodnoty příjmu
Chrom - 50 μg, 125 % denní referenční hodnoty příjmu
Balení:
300 tablet / 150 g
Výrobce:
Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland
Dodavatel:
FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobek není určen dětem do 3 let.
Schváleno Antidopingovým výborem ČR. Doplněk stravy. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Splňuje platnou potravinářskou legislativu ČR a EU. Nepřekračujte denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte do 25°C.
O nás
Internetový obchod

Tel.: +420 608 848 090
E-mail:
Způsob platby
platbyplatbyplatby