www.lagarto.cz
Grafické studio Lagarto
global3000-cukrovinky.eu
Global 3000 a cukrovinky
www.zdravi.org
O zdraví
obchod.lagarto.cz
Internetový obchod
www.avon-styl.cz
Avon a módní doplňky
 
Kč 0,00
Detail produktu

fin VitaBtabs

Kód zboží : 300968
Cena:  470 Kč
Dodáme do 1 týdne
Ks:      
Zdroj vitamínů řady B, které jsou důležité pro obranyschopnost organismu, pro krvetvorbu, pro nervový systém.

Chcete ušetřit za tento produkt nebo i za ostatní výrobky?
Zjistit více informací!
fin VitaBtabs
Popis výrobku
VitaBtabs obsahuje kyselinu listovou a B vitamíny, včetně B12. Spotřeba vitamínů řady B se zvyšuje např. v těhotenství, během kojení, u těžce pracujících lidí. Jsou důležité pro obranyschopnost organismu, pro krvetvorbu, pro normální funkci nervového systému.

Nízká hladina B vitamínů byla zaznamenána např. u seniorů, rekonvalescentů, u žen užívajících hormonální antikoncepci, může se projevit emoční nevyrovnaností, častými prasklinkami v koutcích úst nebo nechutenstvím.

Vitamín B3 (niacin) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy a psychiky, přispívá k udržení normálního stavu sliznic a stavu pokožky a dále přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamín B5 (kys. panthotenová) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, syntéze a metoabolismu steroidních hormonů, vitamínu D a některých neurotransmiterů, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální mentální činnosti.

Vitamín B6 přispívá k normální syntéze cysteinu, energetickému metabolismu a metabolismu bílkovin, glykogenu a homocysteinu (bývá nazýván „cholesterolem 3. tisíciletí“), k normální psychické a nervové činnosti, tvorbě červených krvinek, funkci imunitního systému, k regulaci hormonální aktivity a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamín B2 (riboflavin) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, stavu sliznic, pokožky, zraku a červených krvinek, metabolismu železa, dále přispívá k ochraně před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamín B1 (thiamin) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy a psychiky a k normální činnosti srdce.

Kyselina listová (folát, vitamín B9) přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, k normální syntéze aminokyselin, krvetvorbě, k normálnímu metabolismu homocysteinu, k normální psychické činnosti a činnosti imunitního systému, dále ke snížení míry únavy a vyčerpání a podílí se na procesu dělení buněk.

Biotin (vitamín H, B7) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a metabolismu makroživin, k normální činnosti nervového systému a psychické činnosti, k udržení normálního stavu vlasů, sliznic a stavu pokožky.

Vitamín B12 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu metabolismu homocysteinu a energetickému metabolismu, dále k normální psychické činnosti, tvorbě červených krvinek, funkci imunitního systému, tento vitamín také přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpanosti a podílí se na procesu dělení buněk.

Text obsahuje schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU.

Nařízení EU o alergenech
Informace o výrobku
Doporučené dávkování:
1 tableta denně
Návod k použití: ráno před jídlem s tekutinou. Nepřekračovat denní dávkování.
Složení 1 tablety:
kukuřičný škrob (pojivo), látky protispékavé - mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, oxid křemičitý; nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, kyanokobalamin 0,1 %, pyridoxin-hydrochlorid, riboflavin, thiamin-mononitrát, kys. pteroylmonoglutamová, D-biotin
Účinné látky:
Obsah účinných látek v 1 tabletě:
Niacin - 18 mg, 112,5 % denní referenční hodnoty příjmu
Kys. pantothenová - 4 mg, 66,7 % denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín B6 - 2,2 mg, 157 % denní referenční hodnoty příjmu
Riboflavin - 1,6 mg, 114,3 % denní referenční hodnoty příjmu
Thiamin - 1,4 mg, 127,3 % denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín B9 - 300 μg, 150 % denní referenční hodnoty příjmu
Biotin - 30 μg, 60 % denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín B12 - 3 μg, 120 % denní referenční hodnoty příjmu
Balení:
150 tablet / 60 g
Výrobce:
Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland
Dodavatel:
FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobek není určen dětem do 3 let.
Doplněk stravy. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Splňuje platnou potravinářskou legislativu ČR a EU. Nepřekračujte denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte do 25°C.
O nás
Internetový obchod

Tel.: +420 608 848 090
E-mail:
Způsob platby
platbyplatbyplatby