www.lagarto.cz
Grafické studio Lagarto
global3000-cukrovinky.eu
Global 3000 a cukrovinky
www.zdravi.org
O zdraví
obchod.lagarto.cz
Internetový obchod
www.avon-styl.cz
Avon a módní doplňky
 
Kč 0,00
Detail produktu

fin Visistrong

Kód zboží : 300156
Cena:  745 Kč
Dodáme do 1 týdne
Ks:      
Visistrong obsahuje lutein a zeaxantin získaný z květů měsíčku, je obohacen o vitamíny, minerály a Pycnogenol.

Chcete ušetřit za tento produkt nebo i za ostatní výrobky?
Zjistit více informací!
fin Visistrong
Popis výrobku
Visistrong obsahuje lutein a zeaxantin získaný z květů měsíčku a borůvkového extraktu a je obohacen o vitamíny, minerály a Pycnogenol®.

Lutein - více informací viz Wikipedia.

Zeaxantin - více informací viz Wikipedia.

Pycnogenol - extrakt z pobřežní borovice. Pycnogenol je považován za silný antioxidant, ochraňuje buňky před volnými radikály, pomáhá tak chránit organismus jako celek. Má příznivý vliv na cirkulaci krve (mikrocirkulaci). Podporuje normální funkci dýchacího systému. Mezi potenciální uživatele patří osoby, které často čelí škodlivým vnějším vlivům nebo stresovému prostředí.

Měsíček podporuje normální stav pokožky a podílí se na hojení ran. Podporuje normální funkci jater a střev včetně funkcí dýchacího systému. Osvěžuje tělo.

Borůvky působí jako antioxidant. Podporují normální stav zraku, konkrétně tvorbu kolagenu v oku včetně normální činnosti kapilárních cév a žil. Podporuje takék normální stav žaludeční sliznice a sliznice tenkého střeva.

Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže, zubů a dále přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy a psychiky, dále přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidatnivním stresem, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k regeneraci redukované formy vitamínu E a zvyšuje vstřebávání železa.

Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Vitamín B6 přispívá k normální syntéze cysteinu, energetickému metabolismu a metabolismu bílkovin, glykogenu a homocysteinu, k normální psychické a nervové činnosti, tvorbě červených krvinek, funkci imunitního systému, k regulaci hormonální aktivity a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamín B12 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu metabolismu homocysteinu a energetickému metabolismu, dále k normální psychické činnosti, tvorbě červených krvinek, funkci imunitního systému, tento vitamín také přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpanosti a podílí se na procesu dělení buněk.

Mangan přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, tvorbě pojivových tkání, ochraně buněk před oxidativním stresem a přispívá k udržení normálního stavu kostí.

Zinek přispívá k normálnímu metabolismu kyselin a zásad, metabolismu sacharidů a metabolismu vitamínu A, rozpoznávacím funkcím, syntéze DNA, plodnosti a reprodukci, metabolismu makroživin, metabolismu mastných kyselin a k syntéze bílkovin, přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a stavu pokožky, k udržení normální hladiny testosteronu v krvi, dále přispívá k udržení normálního stavu zraku, imunitního systému, podílí se na procesu dělení buněk a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Text obsahuje schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU.

Nařízení EU o alergenech
Informace o výrobku
Doporučené dávkování:
2 tablety denně
Návod k použití: kdykoli během dne s tekutinou. Nepřekračovat denní dávkování.
Složení 1 tablety:
látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, oxid křemičitý; extrakt z měsíčku (Flora GLO Lutein) 50 mg, L-askorbová kyselina, DL-alfa tokoferyl acetát, borůvkový extrakt 15 mg, citrát zinečnatý, výtažek z kůry pobřežní borovice (Pinus maritima) 5 mg, citrát manganatý, kyanokobalamin 0,1%, pyridoxin-hydrochlorid, kys.pteroylmonoglutamová
Účinné látky:
Obsah účinných látek ve 2 tabletách:
Vitamín C - 50 mg, 62,5 % denní referenční hodnoty příjmu
Pycnogenol® - 10 mg
Vitamín E - 10 mg, 83,3 % denní referenční hodnoty příjmu
Lutein - 10 mg
Zinek - 5 mg, 50 % denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín B6 - 2,2 mg, 157,1 % denní referenční hodnoty příjmu
Mangan - 2 mg, 100 % denní referenční hodnoty příjmu
Zeaxantin - 0,5 mg
Kyselina listová - 300 μg, 150 % denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín B12 - 3 μg, 120 % denní referenční hodnoty příjmu
Balení:
60 tablet / 18 g
Výrobce:
Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland
Dodavatel:
FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobek není určen dětem do 3 let.
Doplněk stravy. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Splňuje platnou potravinářskou legislativu ČR a EU. Nepřekračujte denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte do 25°C.
O nás
Internetový obchod

Tel.: +420 608 848 090
E-mail:
Způsob platby
platbyplatbyplatby