www.lagarto.cz
Grafické studio Lagarto
global3000-cukrovinky.eu
Global 3000 a cukrovinky
www.zdravi.org
O zdraví
obchod.lagarto.cz
Internetový obchod
www.avon-styl.cz
Avon a módní doplňky
registrace-Avon
Registrace Avon Lady
 
Kč 0,00
Detail produktu

fin Multis NEW

Kód zboží : 300141
Cena:  485 Kč
Zboží je vyprodáno.

Sirup plný vitamínů. Obsahuje vitamíny A, C, D, E, K, vitamíny skupiny B, beta-karoten, kyselinu listovou, zinek a selen.
fin Multis NEW
Popis výrobku
Multis NEW je lahodný sirup nově s příchutí mango/meloun. Obsahuje vitamíny A, C, D, E, K, vitamíny skupiny B, beta-karoten, kyselinu listovou a zinek. Tyto látky lze doporučit rekonvalescentům, lidem bojujícím s únavou, konzumujícím nevyváženou stravu s minimem ovoce a zeleniny. Formu sirupu ocení osoby mající problém s polykáním tablet či kapslí.

Vitamín A přispívá k udržení normálního stavu sliznic, pokožky, zraku a imunitního systému.

Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže, zubů a dále přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti.

Vitamín D přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu, k udržení normálního stavu kostí, svalů, zubů a k normální funkci imunitního systému.

Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Vitamín K přispívá k normální srážlivosti krve a normálnímu stavu kostí.

Vitamín B12 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu metabolismu homocysteinu, dále k normální psychické činnosti, tvorbě červených krvinek, funkci imunitního systému. Tento vitamín také přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpanosti a podílí se na procesu dělení buněk.

Vitamín B6 přisívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, k normální psychické činnosti, tvorbě červených krvinek, funkci imunitního systému a k regulaci hormonální aktivity.

Vitamín B5 (kys. panthotenová) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální mentální činnosti.

Vitamín B3 (niacin) přispívá k normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti, přispívá k udržení normálního stavu sliznic a stavu pokožky.

Vitamín B2 (riboflavin) přispívá k normální činnosti nervové soustavy, stavu sliznic, metabolismu železa, dále přispívá k ochraně před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamín B1 (thiamin) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, psychické činnosti a činnosti srdce.

Beta-karoten patří mezi nejdůležitější karotenoidy, je označován za provitamín A, jehož metabolickou přeměnou organismus získává vitamín A.

Kyselina listová (folát, vitamín B9) přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, k normální syntéze aminokyselin, krvetvorbě, k normální psychické činnosti a k normální činnosti imunitního systému.

Zinek přispívá k normálnímu metabolismu kyselin a zásad, metabolismu sacharidů, rozpoznávacím funkcím, syntéze DNA, plodnosti a reprodukci, metabolismu makroživin, metabolismu mastných kyselin, k udržení normální stavu kostí, vlasů, nehtů a stavu pokožky, k udržení normální hladiny testosteronu v krvi, dále přispívá k udržení normálního stavu zraku a k ochraně před oxidativním stresem.

Selen přispívá k normální spermatogenezi, k udržení normálního stavu vlasů, nehtů, přispívá k normální funkci imunitního systému, štítné žlázy, k ochraně před oxidativním stresem.

Tyto látky lze doporučit rekonvalescentům, lidem bojujícím s únavou, konzumujícím nevyváženou stravu s minimem ovoce a zeleniny. Formu sirupu ocení osoby mající problém s polykáním tablet či kapslí.

Text obsahuje schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU.

Nařízení EU o alergenech
Informace o výrobku
Doporučené dávkování:
10 ml denně
Návod k použití: ráno po jídle s tekutinou. Nepřekračovat denní dávkování.
Složení:
demineral. voda, fruktóza, L-askorbová kys., glukonan zinečnatý, karboxymethylcelulóza (zahušťovadlo), beta-karoten, vitamín A, nikotinamid (vitamín PP), konzervanty - benzoát sodný, sorbát draselný; L-selenomethionin, dexpanthenol, vitamín B12, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin 5-sodium fosfát, vitamín D3, pomeranč. aroma, thiamin hydrochlorid, kys. listová, D-alfa-tokoferol acetát, vitamín K1, D-biotin
Účinné látky:
Obsah účinných látek v 10 ml:
Vitamín C - 60 mg, 75 % denní referenční hodnoty příjmu
Niacin - 18 mg, 112,5 % denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín E - 10 mg, 83,3 % denní referenční hodnoty příjmu
Zinek - 7,5 mg, 75 % denní referenční hodnoty příjmu
Kyselina pantotenová - 4 mg, 67 % denní referenční hodnoty příjmu
Beta-karoten - 3 mg
Vitamín B6 - 2,2 mg, 157 % denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín B2 - 1,6 mg, 114 % denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín B1 - 1,4 mg, 127 % denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín A - 800 μg, 100 % denní referenční hodnoty příjmu
Kyselina listová - 180 μg, 90 % denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín K1 - 60 μg, 80 % denní referenční hodnoty příjmu
Selen - 40 μg, 73 % denní referenční hodnoty příjmu
Biotin - 30 μg, 60 % denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín D3 - 5 μg, 100 % denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín B12 - 3 μg, 120 % denní referenční hodnoty příjmu
Balení:
250 ml
Výrobce:
Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland
Dodavatel:
FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobek není určen dětem do 3 let. Fin Multis obsahuje kromě vitaminů i minerály zinek a selen. Proto je třeba jej užívat hned PO JÍDLE, případně BĚHEM JÍDLA. NE na lačno. Obsahuje pomerančovou šťávu, tak při ukápnutí na oděv mohou zůstat skvrny.
Doplněk stravy. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Splňuje platnou potravinářskou legislativu ČR a EU. Nepřekračujte denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte do 25°C.
O nás
Internetový obchod

Tel.: +420 608 848 090
E-mail:
Způsob platby
platbyplatbyplatby