www.lagarto.cz
Grafické studio Lagarto
global3000-cukrovinky.eu
Global 3000 a cukrovinky
www.zdravi.org
O zdraví
obchod.lagarto.cz
Internetový obchod
www.avon-styl.cz
Avon a módní doplňky
 
Kč 0,00
Detail produktu

fin Mineraltabs

Kód zboží : 300982
Cena:  400 Kč
Dodáme do 1 týdne
Ks:      
Mineraltabs obsahuje minerály a stopové prvky, které přispívají ke správnému fungování organismu.

Chcete ušetřit za tento produkt nebo i za ostatní výrobky?
Zjistit více informací!
fin Mineraltabs
Popis výrobku
Mineraltabs obsahuje minerály a stopové prvky, které přispívají ke správnému fungování organismu.

Vápník přispívá k normální srážlivosti krve, energetickému metabolismu, činnosti svalů, funkci nervových přenosů a trávicích enzymů, podílí se na procesu dělení a specializace buněk, je potřebný pro udržení normálního stavu zubů a kostí, vápník je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí.

Fosfor přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, funkci buněčných membrán, k udržení normálního stavu kostí a zubů, fosfor je potřebný pro zdravý růst a vývoj kostí u dětí.

Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k elektrolytické rovnováze, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, svalů a psychiky, syntéze bílkovin, přispívá k udržení normálního stavu kostí, zubů a podílí se na procesu dělení buněk.

Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže, zubů a dále přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy a psychiky, dále přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidatnivním stresem, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k regeneraci redukované formy vitamínu E a zvyšuje vstřebávání železa.

Železo přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím, energetickému metabolismu, tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, přenosu kyslíku v těle, funkci imunitního systému, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a podílí se na procesu dělení buněk, železo přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí.

Zinek přispívá k normálnímu metabolismu kyselin a zásad, metabolismu sacharidů a metabolismu vitamínu A, rozpoznávacím funkcím, syntéze DNA, plodnosti a reprodukci, metabolismu makroživin, metabolismu mastných kyselin a k syntéze bílkovin, přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a stavu pokožky, k udržení normální hladiny testosteronu v krvi, dále přispívá k udržení normálního stavu zraku, imunitního systému, podílí se na procesu dělení buněk a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Mangan přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, tvorbě pojivových tkání, ochraně buněk před oxidativním stresem a přispívá k udržení normálního stavu kostí.

Měď přispívá k udržení normálního stavu pojivových tkání, energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, pigmentaci vlasů a pokožky, přenosu železa v těle, funkci imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Selen přispívá k normální spermatogenezi, k udržení normálního stavu vlasů, nehtů, přispívá k normální funkci imunitního systému, štítné žlázy, k ochraně před oxidativním stresem.

Chrom přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

Křemík více informací viz Wikipedia.

Text obsahuje schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU.

Nařízení EU o alergenech
Informace o výrobku
Doporučené dávkování:
2 tablety denně
Návod k použití: ráno a v poledne po jídle nebo výkonu, zapít tekutinou. Nepřekračovat denní dávkování.
Složení 1 tablety:
hydrogenfosforečnan vápenatý, látky protispékavé - mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, oxid křemičitý; oxid hořečnatý, kys. askorbová, křemelina, citrát železnatý a zinečnatý, selenomethionin, citrát manganatý a měďnatý, vanilin (přírodní aroma), pikolinát chromitý
Účinné látky:
Obsah účinných látek ve 2 tabletách:
Vápník - 260 mg, 32,5 % denní referenční hodnoty příjmu
Fosfor - 200 mg, 28,6 % denní referenční hodnoty příjmu
Hořčík - 90 mg, 24 % denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín C - 60 mg, 75 % denní referenční hodnoty příjmu
Křemík - 16 mg
Železo - 5 mg, 35,7 % denní referenční hodnoty příjmu
Zinek - 4 mg, 40 % denní referenční hodnoty příjmu
Mangan - 0,8 mg, 40 % denní referenční hodnoty příjmu
Měď - 0,5 mg, 50 % denní referenční hodnoty příjmu
Selen - 20 μg, 36,4 % denní referenční hodnoty příjmu
Chrom - 13 μg, 32,5 % denní referenční hodnoty příjmu
Balení:
110 tablet / 77 g
Výrobce:
Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland
Dodavatel:
FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobek není určen dětem do 3 let.
Schváleno Antidopingovým výborem ČR. Vhodný pro sportovce. Doplněk stravy. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Splňuje platnou potravinářskou legislativu ČR a EU. Nepřekračujte denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte do 25°C.
O nás
Internetový obchod

Tel.: +420 608 848 090
E-mail:
Způsob platby
platbyplatbyplatby