www.lagarto.cz
Grafické studio Lagarto
global3000-cukrovinky.eu
Global 3000 a cukrovinky
www.zdravi.org
O zdraví
obchod.lagarto.cz
Internetový obchod
www.avon-styl.cz
Avon a módní doplňky
 
Kč 0,00
Detail produktu

fin Karnositabs

Kód zboží : 300949
Cena:  1595 Kč
Dodáme do 1 týdne
Ks:      
Karnositabs obsahuje karnosin a vitamín E. O tento přípravek se zajímají především osoby středního věku, senioři, lidé, kteří si chtějí udržet mládí a vitalitu.

Chcete ušetřit za tento produkt nebo i za ostatní výrobky?
Zjistit více informací!
fin Karnositabs
Popis výrobku
Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem - tj. před útokem volných radikálů. Tyto látky vznikají jako vedlejší produkt látkové výměny v buňkách. Čím je člověk starší, tím více volných radikálů se v něm vytváří, zároveň se snižuje jeho obranyschopnost proti nim. Volné radikály mají schopnost poškozovat buňky a urychlovat tak proces stárnutí.

Karnosin je 100% přírodní látka, tzv. dipeptid skládající se ze dvou aminokyselin (L-histidin a β-alanin). Karnosin se běžně vyskytuje v lidském těle, především v mozku, srdci a svalech. Jeho množství v organismu se s narůstajícím věkem snižuje, přičemž důležitý zejména pro kůži, srdce, svaly, ledviny, játra a mozek.

Byl objeven na začátku 20. století a stále je předmětem řady výzkumů souvisejících se zpomalením procesu stárnutí (studie se týkají např. vlivu karnosinu na omlazování buněk, na prodloužení jejich životnosti, na svalovou i mozkovou vitalitu, na odbourávání těžkých kovů).

O tento přípravek se zajímají především osoby středního věku, senioři, lidé, kteří si chtějí udržet pocit mládí a vitality co nejdéle, jedinci bojující s únavou či příznaky zapomínání.

Text obsahuje schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU.

Nařízení EU o alergenech
Informace o výrobku
Doporučené dávkování:
1 tableta 1x denně
Návod k použití: užívat ráno, s jídlem, dostatečně zapít. Nepřekračovat denní dávkování.
Složení:
L-karnosin, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, stearan hořečnatý; kukuřičný škrob (pojivo), DL-alfa-tokoferyl-acetát
Účinné látky:
Obsah účinných látek v 1 tbl.:
L-karnosin - 400 mg
Vitamín E - 6 mg, 50% denní referenční hodnoty příjmu
Balení:
60 tablet / 60 g
Výrobce:
Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland
Dodavatel:
FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobek není určen dětem do 3 let.
Doplněk stravy. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Splňuje platnou potravinářskou legislativu ČR a EU. Nepřekračujte denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte do 25°C.
O nás
Internetový obchod

Tel.: +420 608 848 090
E-mail:
Způsob platby
platbyplatbyplatby