www.lagarto.cz
Grafické studio Lagarto
global3000-cukrovinky.eu
Global 3000 a cukrovinky
www.zdravi.org
O zdraví
obchod.lagarto.cz
Internetový obchod
www.avon-styl.cz
Avon a módní doplňky
 
Kč 0,00
Detail produktu

fin Flexigel

Kód zboží : 300195
Cena:  840 Kč
Skladem 0 ks
Dobře vstřebatelný roztok, jehož hlavní složkou je hydrolyzovaný kolagen obohacený o B vitamíny a hořčík.

Chcete ušetřit za tento produkt nebo i za ostatní výrobky?
Zjistit více informací!
fin Flexigel
Popis výrobku
Flexigel je dobře vstřebatelný roztok, jehož hlavní složkou je hydrolyzovaný kolagen. Je ochucený koncentrátem z černého rybízu (zdroj fruktózy), obohacen o B vitamíny a hořčík.

Kolagen je základní stavební hmotou pojivových tkání a tedy i chrupavky. K úbytku kolagenu dochází zejména vlivem stárnutí nebo fyzické námahy, proto je užitečný pro střední a starší generaci nebo pro sportovce.

Vitamín B1 (thiamin) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy a psychiky a k normální činnosti srdce.

Vitamín B2 (riboflavin) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, stavu sliznic, pokožky, zraku a červených krvinek, metabolismu železa, dále přispívá k ochraně před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamín B5 (kys. panthotenová) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, syntéze a metoabolizmu steroidních hormonů, vitamínu D a některých neurotransmiterů, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální mentální činnosti.

Vitamín B6 přispívá k normální syntéze cysteinu, energetickému metabolismu a metabolismu bílkovin, glykogenu a homocysteinu, k normální psychické a nervové činnosti, tvorbě červených krvinek, funkci imunitního systému, k regulaci hormonální aktivity a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k elektrolytické rovnováze, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, svalů a psychiky, syntéze bílkovin, přispívá k udržení normálního stavu kostí, zubů a podílí se na procesu dělení buněk.

Text obsahuje schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU.

Nařízení EU o alergenech
Informace o výrobku
Doporučené dávkování:
15 ml 2x denně
Návod k použití: ráno a v poledne před jídlem s tekutinou nebo samostatně. Nepřekračovat denní dávkování.
Složení:
demineralizovaná voda 32,8 %, hydrolyzovaný kolagen 31,3 %, glycerin 19,4 % (sladidlo), koncentrát černého rybízu (Ribes nigrum) 14,9 %, hořečnaté soli kys. citrónové 1,3 %, dexpanthenol, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-hydrochlorid, riboflavin-5-fosfát, sodná sůl, konzervační látky - sorbát draselný, benzoan sodný
Účinné látky:
Obsah účinných látek ve 30 ml gelu:
Hydrolyzovaný kolagen - 10 g
Hořčík 60 mg, 16 % denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín B5 - 6 mg, 100 % denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín B6 - 1,4 mg, 100 % denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín B2 - 1,4 mg, 100 % denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín B1 - 1,1 mg, 100 % denní referenční hodnoty příjmu
Obsah:
500 ml
Výrobce:
Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland
Dodavatel:
FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobek není určen dětem do 3 let. U lidí s omezeným příjmem bílkovin (např. při problémech s ledvinami) konzultujte podávání s lékařem.
Doplněk stravy. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Splňuje platnou potravinářskou legislativu ČR a EU. Nepřekračujte denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte do 25°C.
O nás
Internetový obchod

Tel.: +420 608 848 090
E-mail:
Způsob platby
platbyplatbyplatby