www.lagarto.cz
Grafické studio Lagarto
global3000-cukrovinky.eu
Global 3000 a cukrovinky
www.zdravi.org
O zdraví
obchod.lagarto.cz
Internetový obchod
www.avon-styl.cz
Avon a módní doplňky
 
Kč 0,00
Detail produktu

fin Evocaps

Kód zboží : 300957
Cena:  940 Kč
Dodáme do 1 týdne
Ks:      
Evocaps obsahuje rostlinné oleje a vybrané vitamíny a minerály, které mají pozitivní vliv na stav nehtů, pokožky a vlasů.

Chcete ušetřit za tento produkt nebo i za ostatní výrobky?
Zjistit více informací!
fin Evocaps
Popis výrobku
Evocaps obsahuje rostlinné oleje (z lničky seté, ze semene řecké pískavice, sójový a lněný olej) a vybrané vitamíny a minerály, které mají pozitivní vliv na stav nehtů, pokožky a vlasů.

Lnička setá (Camelina sativa) - více informací viz Wikipedia.

Len setý (Linum usitatissimum) podporuje normální trávení, funkci střevního traktu (pravidelnost), prsou a prostaty.  Poskytuje komfort při menopauze a podporuje kontrolu tělesné hmotnosti.

Pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum) je antioxidant a působí na trávení (chuť k jídlu), podílí se na normální hladině glukózy a cholesterolu v krvi, na hladině lipidů v krvi (metabolismus lipidů), podporuje normální funkci žaludku a pH rovnováhu. Působí na imunitní systém.

L-methionin - více informací viz Wikipedia.

Vitamín B1 (thiamin) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy a psychiky a k normální činnosti srdce.

Vitamín B2 (riboflavin) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, stavu sliznic, pokožky, zraku a červených krvinek, metabolismu železa, dále přispívá k ochraně před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamín B3 (niacin) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy a psychiky, přispívá k udržení normálního stavu sliznic a stavu pokožky a dále přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamín B5 (kys. panthotenová) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, syntéze a metoabolismu steroidních hormonů, vitamínu D a některých neurotransmiterů, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální mentální činnosti.

Vitamín B6 přispívá k normální syntéze cysteinu, energetickému metabolismu a metabolismu bílkovin, glykogenu a homocysteinu, k normální psychické a nervové činnosti, tvorbě červených krvinek, funkci imunitního systému, k regulaci hormonální aktivity a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamín B12 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu metabolismu homocysteinu a energetickému metabolismu, dále k normální psychické činnosti, tvorbě červených krvinek, funkci imunitního systému, tento vitamín také přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpanosti a podílí se na procesu dělení buněk.

Vitamín D přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu, k udržení normálního stavu kostí, svalů, zubů, k normální funkci imunitního systému a podílí se na procesu dělení buněk, vitamín D je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí.

Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Zinek přispívá k normálnímu metabolismu kyselin a zásad, metabolismu sacharidů a metabolismu vitamínu A, rozpoznávacím funkcím, syntéze DNA, plodnosti a reprodukci, metabolismu makroživin, metabolismu mastných kyselin a k syntéze bílkovin, přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a stavu pokožky, k udržení normální hladiny testosteronu v krvi, dále přispívá k udržení normálního stavu zraku, imunitního systému, podílí se na procesu dělení buněk a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Železo přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím, energetickému metabolismu, tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, přenosu kyslíku v těle, funkci imunitního systému, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a podílí se na procesu dělení buněk, železo přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí.

Text obsahuje schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU.

Nařízení EU o alergenech
Informace o výrobku
Doporučené dávkování:
1 kapsle denně
Návod k použití: ráno s jídlem. Nepřekračovat denní dávkování.
Složení 1 kapsle:
olej z lničky seté, hovězí želatina, olej ze sójových bobů, lněný olej, glycerin (zvlhč. látka), olej ze semene řecké pískavice, L-methionin, glukonan zinečnatý, PABA, nikotinamid, D-alfa-tokoferol, lecitin, fumarát železnatý, D-panthotenát vápenatý, oxidy železa (barvivo), voda, kyanokobalamin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-hydrochlorid, riboflavin, cholekalciferol, D-biotin
Účinné látky:
Obsah účinných látek v 1 kapsli:
Vitamín B3 - 18 mg, 112,5 % denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín E - 10 mg, 83,3 % denní referenční hodnoty příjmu
Zinek - 7,5 mg, 75 % denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín B5 - 4 mg, 66,7 % denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín B6 - 2,2 mg, 157,14 % denní referenční hodnoty příjmu
Železo - 2 mg, 14,3 % denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín B2 - 1,6 mg, 114,3 % denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín B1 - 1,4 mg, 127,3 % denní referenční hodnoty příjmu
Biotin - 60 μg, 120 % denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín D3 - 10 μg, 200 % denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín B12 - 3 μg, 120 % denní referenční hodnoty příjmu
Balení:
56 kapslí / 80 g
Výrobce:
Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland
Dodavatel:
FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobek není určen dětem do 3 let.
Doplněk stravy. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Splňuje platnou potravinářskou legislativu ČR a EU. Nepřekračujte denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte do 25°C.
O nás
Internetový obchod

Tel.: +420 608 848 090
E-mail:
Způsob platby
platbyplatbyplatby