www.lagarto.cz
Grafické studio Lagarto
global3000-cukrovinky.eu
Global 3000 a cukrovinky
www.zdravi.org
O zdraví
obchod.lagarto.cz
Internetový obchod
www.avon-styl.cz
Avon a módní doplňky
 
Kč 0,00
Detail produktu

fin Detoxis

Kód zboží : 300151
Cena:  630 Kč
Dodáme do 1 týdne
Ks:      
Obsahuje devět rostlinných a bylinných výtažků, které příznivě ovlivňují trávení, činnost jater, žlučníku a ledvin.

Chcete ušetřit za tento produkt nebo i za ostatní výrobky?
Zjistit více informací!
fin Detoxis
Popis výrobku
Detoxis obsahuje devět rostlinných a bylinných výtažků, které příznivě ovlivňují trávení, činnost jater, žlučníku a ledvin. Podporují detoxikaci organismu a jsou tak velmi vhodné v rámci jarních očistných kúr.

Přípravek je obohacen o hořčík a vitamín B5, představuje směs výtažků z těchto bylin a rostlin - granátové jablko, listy zeleného čaje, bříza bělokorá, artyčok, tužebník jilmový, violka trojbarevná, pampeliška lékařská, lopuch větší a chaluha bublinatá.

Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k elektrolytické rovnováze, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, svalů a psychiky, syntéze bílkovin, přispívá k udržení normálního stavu kostí, zubů a podílí se na procesu dělení buněk.

Vitamín B5 (kys.panthotenová) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, syntéze a metoabolismu steroidních hormonů, vitamínu D a některých neurotransmiterů, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální mentální činnosti.

Inulin více informací viz Wikipedia

Listy zeleného čaje (Camelia sinensis) působí jako antioxidant. Podporuje normální funkci močových cest a ledvin, přispívá k fyzické a psychické stimulaci. Podílí se na termogenezi (energetický výdej) a na kontrole tělesné hmotnosti. Přispívá k normálnímu stavu kostí a pokožky.

Bříza bělokorá (Betula pendula) přispívá k normálnímu trávení a detoxikaci. Podílí se na normální funkci močových cest - ledvin, podporuje normální stav kloubů a hladinu cholesterolu v krvi. Podporuje přirozenou obranyschopnost - odolnost organismu.

Artyčok (Cynara scolymus) je antioxidant. Přispívá k normální funkci močových cest - ledvin a činnosti srdce, podporuje trávení a funkci střev a jater (pročištění). Podílí se na kontrole tělesné hmotnosti (krevní lipidy).

Tužebník jilmový (Filipendula ulmaria) podporuje vylučování vody a moči z organismu, osvěžuje tělo, podporuje duševní zdraví, relaxaci a spánek. Příznivě působí na normální funkci močových cest - ledvin, funkci dýchacícho systému, dále normálníi činnost srdce a hladinu cholesterolu v krvi. Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.

Violka trojbarevná (Viola tricolor) podporuje normální trávení, normální stav pokožky a normální funkci dýchacího systému.

Pampeliška lékařská (Taraxacum officinalis) působí jako antioxidant, podílí se na detoxikaci - vylučování. Podporuje normální trávení (jako prebiotikum, stimulace), napomáhá normální funkci močové soustavy, žaludku a jater.

Lopuch větší (Arctium lappa) má vliv na vylučování vody z organismu a pročištění krve. Podporuje normální funkce horních cest dýchacích (imunitu), stav pokožky, trávení, stav klobů a chrupavek a hladinu glukózy v krvi.

Chaluha bublinkatá (Fucus vesiculosus) působí jako antioxidant, podporuje imunitu a má vliv na normální trávení a tělesnou hmotnost - navozuje pocit sytosti. Má příznivý vliv na hormonální systém (působí antiextrogenně), ovlivňuje příznivě normální funkci střevního traktu a normální činnost štítné žlázy (podílí se na produkci hormonů).

Text obsahuje schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU.

Nařízení EU o alergenech
Informace o výrobku
Doporučené dávkování:
15 ml denně
Návod k použití: nalít doporučené množství do sklenice vody a pít během dne. Nepřekračovat denní dávkování.
Složení:
demineralizovaná voda; koncentrát z granátového jablka (Punica granatum)
22 %; inulin; glycerol (sladidlo) 5 %; fruktooligosacharidy; citrát hořečnatý; listy zeleného čaje (Camelia sinensis) 0,25 %; bříza bělokorá (Betula pendula); artyčok (Cynara scolymus) 0,2 %; tužebník jilmový (Filipendula ulmaria); violka trojbarevná (Viola tricolor); sorban draselný (konzervant); pampeliška lékařská (Taraxacum officinalis) 0,09 %; lopuch větší (Arctium lappa) 0,08 %; chaluha bublinatá (Fucus vesiculosus); dexpanthenol
Účinné látky:
Obsah účinných látek v 15 ml:
Hořčík - 60 mg, 16 % denní referenční hodnoty příjmu
Vitamín B5 - 4 mg, 66,7 % denní referenční hodnoty příjmu
Balení:
250 ml
Výrobce:
Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland
Dodavatel:
FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobek není určen dětem do 3 let.
Doplněk stravy. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Splňuje platnou potravinářskou legislativu ČR a EU. Nepřekračujte denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte do 25°C.
O nás
Internetový obchod

Tel.: +420 608 848 090
E-mail:
Způsob platby
platbyplatbyplatby