www.lagarto.cz
Grafické studio Lagarto
global3000-cukrovinky.eu
Global 3000 a cukrovinky
www.zdravi.org
O zdraví
obchod.lagarto.cz
Internetový obchod
www.avon-styl.cz
Avon a módní doplňky
registrace-Avon
Registrace Avon Lady
 
Kč 0,00
Detail produktu

fin ColpHtabs (Colonic Plus pH Balancer)

Kód zboží : 300128
Cena:  920 Kč
Dodáme do 1 týdne
Ks:      
ColpHtabs obsahuje 21 vybraných složek, které pomáhají regulovat kyselost a zásaditost organismu.
fin ColpHtabs (Colonic Plus pH Balancer)
Popis výrobku
ColpHtabs (momentálně k dostání v původním obalu s názvem Colonic Plus pH) obsahuje 21 vybraných složek, které pomáhají regulovat kyselost a zásaditost organismu. Optimální úroveň pH v těle je důležitá pro dobře fungující metabolismus, pro dobré trávení a funkci enzymů, pro celkovou pohodu organismu. Díky obsahu testovacích proužků má uživatel možnost zjistit si své pH před i po dobrání přípravku.

Vitamín B3 (niacin) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy a psychiky, přispívá k udržení normálního stavu sliznic a stavu pokožky a dále přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Zinek přispívá k normálnímu metabolismu kyselin a zásad, metabolismu sacharidů a metabolismu vitamínu A, rozpoznávacím funkcím, syntéze DNA, plodnosti a reprodukci, metabolismu makroživin, metabolismu mastných kyselin a k syntéze bílkovin, přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a stavu pokožky, k udržení normální hladiny testosteronu v krvi, dále přispívá k udržení normálního stavu zraku, imunitního systému, podílí se na procesu dělení buněk a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Bór více informací viz Wikipedia

Vitamín B6 přispívá k normální syntéze cysteinu, energetickému metabolismu a metabolismu bílkovin, glykogenu a homocysteinu, k normální psychické a nervové činnosti, tvorbě červených krvinek, funkci imunitního systému, k regulaci hormonální aktivity a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamín B2 (riboflavin) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, stavu sliznic, pokožky, zraku a červených krvinek, metabolismu železa, dále přispívá k ochraně před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamín B1 (thiamin) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy a psychiky a k normální činnosti srdce.

Měď přispívá k udržení normálního stavu pojivových tkání, energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, pigmentaci vlasů a pokožky, přenosu železa v těle, funkci imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Kyselina listová (folát, vitamín B9) - přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, k normální syntéze aminokyselin, krvetvorbě, k normálnímu metabolismu homocysteinu, k normální psychické činnosti a činnosti imunitního systému, dále ke snížení míry únavy a vyčerpání a podílí se na procesu dělení buněk.

Biotin (vitamín H, B7) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a metabolismu makroživin, k normální činnosti nervového systému a psychické činnosti, k udržení normálního stavu vlasů, sliznic a stavu pokožky

Chrom přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

Selen přispívá k normální spermatogenezi, k udržení normálního stavu vlasů, nehtů, přispívá k normální funkci imunitního systému, štítné žlázy, k ochraně před oxidativním stresem.

Vitamín B12 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu metabolismu homocysteinu a energetickému metabolismu, dále k normální psychické činnosti, tvorbě červených krvinek, funkci imunitního systému, tento vitamín také přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpanosti a podílí se na procesu dělení buněk.

MSM (metyl-sulfonylmetan) - více informací na Wikipedia

Fenylalanin - více informací na Wikipedia

Inulin - více informací na Wikipedia

Tryptofan - více informací na Wikipedia

Text obsahuje schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU.

Nařízení EU o alergenech
Informace o výrobku
Doporučené dávkování:
2 tablety 2x denně
Návod k použití: užívat ráno a v poledne půl hodiny před jídlem, zapít vodou. Nepřekročit denní dávkování. Obsahuje fenylalanin.
Složení 1 tablety:
MSM metyl sulfonyl metan, fenylalanin, inulin, tryptofan, uhličitan vápenatý, látky protispékavé - zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, stearan hořečnatý; citrát draselný, uhličitan hořečnatý, chlorid hořečnatý, hydrogenuhličitan sodný, čištěný diatomit (oxid křemičitý), citrát zinečnatý, boritan sodný, nikotinamid, L-selenomethionin, D-panthotenát vápenatý, kyanokobalamin 0,1 %, citrát měďnatý, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin mononitrát, kyselina pteroylmonoglutamová, chlorid chromitý, D-biotin
Účinné látky:
Obsah účinných látek ve 4 tabletách:
1000 mg - MSM
1000 mg - fenylalanin
572 mg - inulin
500 mg - tryptofan
300 mg - vápník, 37,5 % denní referenční hodnoty příjmu
200 mg - draslík, 10 % denní referenční hodnoty příjmu
350 mg - hořčík, 93,3 % denní referenční hodnoty příjmu
150 mg - soda bikarbona
100 mg - čištěný diatomit
18 mg - niacin, 112,5 % denní referenční hodnoty příjmu
15 mg - zinek, 150 % denní referenční hodnoty příjmu
4 mg - kyselina pantotenová, 66,6% denní referenční hodnoty příjmu
3 mg - bór
2,2 mg - vitamín B6, 157,1 % denní referenční hodnoty příjmu
1,6 mg - vitamín B2, 114,3 % denní referenční hodnoty příjmu
1,4 mg - vitamin B1, 127,3 % denní referenční hodnoty příjmu
1 mg - měď, 100% denní referenční hodnoty příjmu
300 μg - kyselina listová, 150 % denní referenční hodnoty příjmu
60 μg - biotin, 120 % denní referenční hodnoty příjmu
50 μg - chróm, 125 % denní referenční hodnoty příjmu
50 μg - selen, 90,9 % denní referenční hodnoty příjmu
3 μg - vitamin B12, 120 % denní referenční hodnoty příjmu
Balení:
60 tablet / 69 g + 2 pH testovací proužky
Výrobce:
Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland
Dodavatel:
FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Výrobek není určen dětem do 3 let a pro osoby nemocné fenylketonurií.
Doplněk stravy. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Splňuje platnou potravinářskou legislativu ČR a EU. Nepřekračujte denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte do 25°C.
O nás
Internetový obchod

Tel.: +420 608 848 090
E-mail:
Způsob platby
platbyplatbyplatby