www.lagarto.cz
Grafické studio Lagarto
global3000-cukrovinky.eu
Global 3000 a cukrovinky
www.zdravi.org
O zdraví
obchod.lagarto.cz
Internetový obchod
www.avon-styl.cz
Avon a módní doplňky
registrace-Avon
Registrace Avon Lady
 
Kč 0,00

Tradiční české cukrovinky

Sladké mlsání! Tradiční české cukrovinky v rodinném balení, které mají rády děti i dospělí. Jsou vhodné jako dárek, nebo jen tak na chuť.

Jak zdravé je Vaše srdce?
Jak zdravé je Vaše srdce?

Nenechte se zaskočit a začněte s prevencí.

Čím je dobré začít?
Čím je dobré začít?

Je dobré nejdříve organizmus vyčistit. Základ zdraví tvoří dostatek vody, správné dýchání ....

Darujte svým blízkým zdraví!
Darujte svým blízkým zdraví!

Chcete potěšit neobyčejným dárkem? Přírodní produkty jsou vhodným dárkem.

POHLEDNICE
POHLEDNICE

Malý detail, který vždy potěší

ZDRAVI.ORG
ZDRAVI.ORG

Cesta k zdraví

MOŘSKÉ HOUBY
MOŘSKÉ HOUBY

Originální dárky pro péči o tělo

ČÍNSKÁ MEDICÍNA
ČÍNSKÁ MEDICÍNA

Tradiční přípravky z Číny

Jak to funguje?

Jak to funguje?

JAK ZAČÍT?

Každý sám jste zodpovědný za svůj život, nejste zodpovědný za životy druhých. Jen Vy jediní jste podmínkou svého štěstí. Své štěstí si tvoříte jen Vy sami.

Nejsme prodejci, jsme členové Klubu Global 3000 a jako členové jsme i nejlepší zákazníci. Používat tyto skvělé výrobky je samozřejmostí. Co doma pijete? Určitě si u nás najdete oblíbený nápoj s různými příchutěmi a hlavně velkým množstvím vitamínů a minerálů, které Vám mohou být jen prospěšné. V čem perete? Máme super prášek, který je navíc za body a je vhodný i pro dětské prádlo. Každý z nás by měl myslet na svá střeva a správné, bezproblémové trávení, na své zdraví a proto by měl používat BioAktiv a vlákninu. Máte problémy s klouby Vy nebo Vaši starší příbuzní či rodiče? Je tu ProKloub, ProKloub Maxi, Florien 3000 gel a Florinea Natural Ice Gel na klouby a mnoho dalšího.

Máte rádi sladké? Jsou tu pro Vás cukrovinky a pochutiny z různých koutů světa - oříšky, čokoláda, čaje, káva, sušené ovoce, oleje, cukrovinky v rodinném balení. Chcete obléci sebe a své děti? Outlet PUMA Vám nabízí rozmanité druhy oblečení. Potřebujete pro někoho dárek? Kupte mu pěkný šperk, parfém. Chcete dětem vybavit pokojíček nebo mít ještě útulnější byt? Také se můžete pyšnit krásnou obuví.

A tohle všechno nakoupíte za body, které Vám přinesou navíc i peníze.

JAK TO FUNGUJE?

Každý měsíc si takto můžete nakupovat zdravé produkty, k tomu cukrovinky, oblečení, drogerii, pochoutky z Moravy, šperky a parfémy a to nejen pro sebe, ale i pro rodinu, známé a sbíráte body. Prodávat můžete klidně jen svým blízkým ..... není ani potřeba dále prodávat. Stačí naučit lidi kolem sebe výrobky používat a užívat si sladkého života s cukrovinkami. Když budete mít v síti hodně spokojených uživatelů, získáte tím významný příjem do svého rodinného rozpočtu.
Stačí si výrobky zamilovat a zůstat jim věrný!

Máte rádi sladké?

Objednáte si cukrovinky pro sebe a svoji rodinu. V katalogu si můžete vybrat z více jak 80 různých druhů od sladkých nebo kyselých želé, přes lízátka, dražé, lentilky, až po čokoládové obalované směsi kandovaného ovoce a oříšků. Cukrovinky jsou české, čerstvé a za super diskontní ceny, za jaké je nikde jinde nekoupíte. Dodání k Vám je navíc rychlé a perfektně zabalené. Nad 1000 Kč je doprava zdarma.
Nakoupíte, pochutnáte si a navíc za nákupy získáte body a za ně pak peníze.

Chcete méně sladkého?

Můžete objednávat sušené ovoce, ovoce v čokoládě a oříšky v čokoládě, semínka, exkluzivní ořechy z celého světa a další pochutiny nebo také čaje, koření, kávu, oleje, čokoládu, bylinné sirupy, MIXIT, pochoutky nejen z Moravy.

Máte dost známých a kamarádů? Pracujete ve velké firmě?

Pokud máte hodně kamarádů, spoluzaměstnanců nebo dětí v rodině, můžete jim nabídnout výrobky Globalu 3000 i cukrovinky. Čerstvými cukrovinkami za tyto super ceny je určitě potěšíte.
A začnou se Vám hrnout objednávky. Někteří pak mohou mít velké objednávky pro sebe a také pro jejich známé a Vy jim nabídnete spolupráci, ať si objednávají sami a zaregistrujete je. Vám se pak přičítají i jejich body a můžete si vydělat více, než jen ze svých objednávek. Vaši známí pak budou postupovat stejně jako Vy.

Máte okolo sebe spoustu dětí?

Děti mají sladkosti nejraději. V supermarketech i ostatních prodejnách koupíte bonbony za mnohem vyšší ceny, v malých sáčcích a většinou vůbec ne tak čerstvé. Takže dětem koupíte naše cukrovinky, ušetříte, získáte za ně body a ještě si vyděláte.
A navíc .... máte Den dětí, Mikuláše, děti jdou do školy, pořádají se různé dětské akce a soutěže a to jak ve školách, tak mimo ně a zde můžete využít prodej cukrovinek naplno.

Máte děti, vnoučata, máte rádi značku PUMA?

Pro vaše děti, vnoučata, ale i pro vás je tu partnerská firma Outlet PUMA. Takže také za body můžete obléci celou rodinu, ale i nakoupit dárky pro své blízké.
Za body také dětem můžete nakoupit školní potřeby, bytový textil, hračky - vybavit jim celý pokojíček. Oblečení pro děti, obuv, vše pro miminka najdete v dalších partnerských obchodech.

Ve všech eshopech také zakoupíte vizitky, na které si napíšete Váš PIN a tyto vizitky s vaším PINem rozdáte všem svým kamarádkám nebo známým lidem. Oni mohou nakoupit ve všech partnerských obchodech také a jejich nákupy vám přinesou body.

Proč se registrovat právě u nás?

Nejsme prodejci, ale členové Klubu Global 3000 a proto si všichni pomáháme a radíme si. Jsme vlastně každý sponzorem těm ostatním a každý by proto měl nového člena učit a vést, dokud se nedostane na vyšší pozice.

U nás získáte pomoc a plnou podporu. S registrací rovnou v registračním balíčku získáte všechny potřebné informace, takže spoustu otázek máte ihned zodpovězeno. Další otázky Vám také rádi zodpovíme a problémy pomůžeme vyřešit.

Hlídáme za Vás novinky a důležité informace, které se řeší v naší facebookové skupině. Pokud v ní nejste, spoustu věcí se nedozvíte. Proto je dobré, abyste tuto skupinu na facebooku po registraci navštěvovali. Do této skupiny se po registraci můžete přidat, pokud máte svůj facebookový profil.

Získáte například informace, jaké přípravky na co používat, co je vhodné lidem doporučit, informace o novinkách a mnoho dalšího.

Přidáváme do Vaší sítě další členy, takže Vám pomáháme, aby se Váš tým rozrůstal.

Registrace stojí 250 Kč. Proč se za registraci platí? Získáte katalog Global 3000, katalog cukrovinek, ceník, tištěné informace a hlavně různé druhy nápojů na vyzkoušení.
Poštovné za odeslání balíčku platíte POUZE 45 Kč. Balíček posíláme doporučeně, aby se neztratil.

ZAREGISTROVAT SE MŮŽETE TAKÉ ZE SLOVENSKA NEBO POLSKA.

Co je MLM - multi-level marketing?

Co je multilevel marketing?
Multi-level marketing (víceúrovňový marketing - MLM), jinými slovy také network marketing (síťový marketing), je systém, který dává dohromady dvě marketingové strategie - přímý marketing a franchising.

Multi-level marketing (MLM) je nejrozšířenější formou odměňování distributorů v přímém prodeji. Tato marketingová strategie, na rozdíl od tzv. single-level marketingu je založena na tom, že prodejci (distributoři) nejsou odměňováni pouze za výrobky, které osobně prodají, ale získávají i podíl z prodejů uskutečněných jinými prodejci, které do systému přivedli.

Výrobce nebo dodavatel zboží či služeb vytváří dodavatelské podmínky pro samostatné podnikání svých distributorů. Ti na základě toho mohou zprostředkovat příležitost stát se distributory dalším lidem, a tak vzniká víceúrovňová (multi-level) odběratelská struktura (síť). Většina distributorů buduje svou síť především na základě doporučení lidem ve svém okolí.

MLM je založen na osobním neboli přímém prodeji zboží a služeb. Nejvhodnějším produktem z hlediska MLM jsou výrobky, které mají speciální vlastnosti (specializace, vysoká kvalita apod.), protože prodej takového zboží obvykle vyžaduje osobní přístup a vysvětlení produktu zákazníkovi.

Oceňování v MLM.
Lidé v MLM systému jsou placeni za svůj osobní obchodní obrat a obrat své obchodní skupiny. To znamená, že v tomto systému není podstatná kvantita lidí v týmu, ale jejich kvalita!

Každý distributor by měl výrobky, které nabízí, také používat, protože jedině tak dokáže klientovi předat vlastní zkušenosti.

Pro koho je MLM systém vhodný?
Tento systém je vhodný je pro všechny! Dává šanci lidem i s nízkými příjmy, aby si rozjeli své vlastní svobodné podnikání, aniž by měli velký vstupní kapitál či nutně středoškolské či vysokoškolské vzdělání.

Síťový marketing nebo-li MLM je legální, moderní a dlouhodobě udržitelný systém. Má jasně definovaný marketingový plán, lidé od začátku vědí, za co jsou placeni, jaké odměny, bonusy a kariérní postup mohou získat. Obchoduje se s konkrétními produkty, které jsou většinou velmi dobré kvality.

V MLM zkrátka neexistují tradiční mezičlánky jako jsou například velkoobchod, maloobchod nebo reklama. Část ušetřených peněz pak dostane distributor a zbytek a zbytek může být využit na zkvalitnění a snížení ceny produktu.

Texty podléhají autorským právům. Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele.
Copyright © Jitka Kopincová

O nás
Internetový obchod

Tel.: +420 608 848 090
E-mail:
Způsob platby
platbyplatbyplatby