www.lagarto.cz
Grafické studio Lagarto
global3000-cukrovinky.eu
Global 3000 a cukrovinky
www.zdravi.org
O zdraví
obchod.lagarto.cz
Internetový obchod
www.avon-styl.cz
Avon a módní doplňky
registrace-Avon
Registrace Avon Lady
 
Kč 0,00
Detail produktu

Antilipidový čaj

Kód zboží : A05
Cena:  595 Kč
Zboží je vyprodáno.

Zelený čaj, ke kterému jsou přidány další složky rostlinného původu. Mnohostrannost tohoto čaje jej umožňuje využívat na harmonizaci základních výměnných procesů v organismu.
Antilipidový čaj
Popis výrobku
Antilipidový čaj je revitalizující směs bylin s obsahem gynostemy neboli „jižního ženšenu“, jak mu také říkají Číňané. Gynostema je v Číně po staletí považována za zázračnou bylinu. Říká se, že její schopnosti dodat energii a podpořit imunitu využíval první císař dynastie Čchin – Čchin Š-chuang-ti.

Základní surovinou je zelený čaj, k němu jsou přidány další složky - sušené části rostlin Gynostemma pentaphylium, Folium nelumbinis, kořen Polygoni multiflori. Čaj příznivě působí na hladinu krevních lipidů.

Zelený čaj má antioxidační, horečku snižující vlastnosti při nemocech z prochladnutí, přispívá k čištění cévního systému, obsahuje teopolyfenol.

Gynostemma pětilistá obsahuje 84 druhů saponinů. Tyto vysoko aktivní látky, které jsou unikátními adaptogeny, pomáhají organismu přizpůsobit se změnám vyvolaným stresem. Co se týká jejich síly, převyšují žen-šen z Dalekého východu, který obsahuje 32 saponinů.

Listy lotosu blahodárně působí na látkovou výměnu v kůži, přidávají jí svěžest, očišťují ji, přispívají ke snížení hladiny lipidů v krvi, ke snížení horečky, přisívají k vylučování různých škodlivých látek z organismu.

Semena kassie tory přispívají ke zlepšení trávení, k normalizace stolice, přispívají k vylučování toxických látek, mají žlučopudný efekt, působí na činnost jater a sleziny, snižují arteriální tlak a snižují tvorbu plynů.

Hořec mnohokvětý obsahuje třísloviny, organické kyseliny, kyselinu askorbovou. Hořec mnohokvětý má protizánětlivé účinky při onemocnění střev a oblasti úst, tonizuje organismus, přispívá ke zlepšení látkové výměny, ke zvýšení imunity.

Text obsahuje schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU.

Nařízení EU o alergenech
Informace o výrobku
Doporučené dávkování:
1 sáček 1 - 2x denně
Příprava: Ponořit sáček do 1 litru horké vody na dobu 10 minut (80°C)
Způsob použití: Antilipidový čaj se musí pít ráno nebo v 1. polovině dne do 18. hodiny. Při normálním nebo zvýšeném tlaku 20 - 30 minut před jídlem teplý, při sníženém tlaku mezi jídlem a studený. Pít pomalu, malými doušky. Do čaje nic nepřidávat (cukr, citron, med).
Složení:
sušené části rostlin Gynostemma pentaphyllum, Folium nelumbinis, kořen Polygoni multiflori, zelený čaj
Účinné látky:
Průměrné množství složek v 1 sáčku (1,5 g):
Gynostemma pentaphylum - 390 mg
Folium nelumbinis (listy lotosu) - 390 mg
Polygoni multiflori - 255 mg
Zelený čaj - 255 mg
Kassia Tora - 210 mg
Balení:
40 sáčků po 1,5 g
Výrobce:
TIANJIN TIANSHI GROUP CO., LTD., CHINA
Dodavatel:
TIENS Czech Republic s.r.o., Chrudimská 2526/2a, 130 00 Praha 3
Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám.
Doplněk stravy. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Splňuje platnou potravinářskou legislativu ČR a EU. Nepřekračujte denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte do 25°C.
O nás
Internetový obchod

Tel.: +420 608 848 090
E-mail:
Způsob platby
platbyplatbyplatby