www.lagarto.cz
Grafické studio Lagarto
global3000-cukrovinky.eu
Global 3000 a cukrovinky
www.zdravi.org
O zdraví
obchod.lagarto.cz
Internetový obchod
www.avon-styl.cz
Avon a módní doplňky
registrace-Avon
Registrace Avon Lady
 
Kč 0,00
Detail produktu

Aloe Vera gel drink 100 % organický

Kód zboží : 300120
Cena:  1040 Kč
Zboží je vyprodáno.

100 % organický gel z Aloe Vera Barbadensis, nepasterizovaný, bez alergenů, aromat, chemických přísad, stabilizátorů, sladidel či barviv.
Aloe Vera gel drink 100 % organický
Popis výrobku
Velmi kvalitní produkt z Itálie, obsahuje až 99,8 % organického gelu z listů Aloe Vera Barbadensis. Je NEPASTERIZOVANÝ, bez alergenů, aromat, chemických přísad, stabilizátorů, sladidel či barviv, v praktickém balení - vhodném i jako dárek.

Výrobce při pěstování Aloe Vera nepoužívá žádné chemikálie, pesticidy či fungicidy. Organické pěstování je certifikované ECOGRUPPO ITALIA, veškeré procesy dodržují tzv. GREEN CONCEPT a splňují certifikát HALAL.

Aloe Vera působí jako antioxidant a je zdrojem látek, které udržují tělo v kondici. Aloe podporuje trávení a pravidelné vyprazdňování, pozitivně ovlivňuje funkci střev. Pečuje o imunitní systém, užitečné pro udržení normální pokožky, napomáhá očistě těla od toxinů a přispívá k jeho regeneraci. Příznivě působí při napětí a únavě.

Text obsahuje schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU.

Nařízení EU o alergenech
Informace o výrobku
Doporučené dávkování:
25 ml 2x denně
Návod k použití: ráno a v poledne, cca hodinu před jídlem, samostatně nebo s vodou či džusem. Před upotřebením protřepat. Po otevření uchovávat v lednici a spotřebovat do 30 dní. Nepřekračovat denní dávkování.
Složení:
100 % organický gel drink z čerstvých listů Aloe Vera Barbadensis (99,8 %), přírodní antioxidant: kyselina citrónová z citrusových plodů (0,15 %), přírodní konzervanty - sorban draselný z jeřabin (0,025 %), benzoan sodný z ostružin a jablek (0,025 %)
Obsah:
2 x 520 ml
Výrobce:
N & B S.r.I., Via Lat. Campo Sportivo s.n. - Z.A. - 73025 Martano (LE), Itálie
Dodavatel:
FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Vendryně, Česká republika
Přípravek je nepasterizovaný, bez alergenů, aromat, bez chemických přísad a stabilizátorů, sladidel či barviv. Výrobek je vhodný pro diabetiky i celiaky, není určen dětem do 3 let.
Doplněk stravy. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Splňuje platnou potravinářskou legislativu ČR a EU. Nepřekračujte denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte do 25°C.
O nás
Internetový obchod

Tel.: +420 608 848 090
E-mail:
Způsob platby
platbyplatbyplatby