Co u nás najdete
Čínské přípravky
Nabízíme
Bude Vás zajímat
Najdete nás na Facebooku
facebook.com
Nejvyhledávanější:
Osteoporóza Kitofit C Pro sportovce Femidan Hubnutí Akné Zinek Vitamin C Očista organizmu Selen Beta-karoten Dna Alergie Padání vlasů Vápník Chitosan Bradavice Cukrovka
NAŠE DALŠÍ WEBY
Přeji si zasílat informace o novinkách a slevách.

Čínské přípravky, zdroj harmonie a duše a těla

akce 2009
Cordyceps - tradiční přípravek z Číny!

Cordyceps Mycelium, cizopasná houba, která žije ve vysokých horách, ve výšce 3500 m nad mořem. Housenka, na které žije cordyceps, má extrémně vysokou schopnost přežití. Živí se oddenky vysokohorských rostlin, včetně takových jako jsou: Hořec, Astragal, Ofiopogon. Tělo houby cordyceps je bohaté na živiny a specifické enzymy. V Číně je cordyceps tradiční lék. Historie použití cordycepsu v Číně jako prostředku k upevnění zdraví a prevence se počítá už na více než 1200 let.

akce 2009
Čaj Černý drak

Čaj Černý drak. Základem tohoto velice oblíbeného čaje jsou starodávné čínské znalosti. Skládá se z nejjemnějších čajů Wulong a z vybrané směsi bylin.

Stálá sleva od 25 % pro každého z vás.

Každý z Vás může získat stálou slevu 25 % a více na přípravky a další výrobky Tiens!


Tradiční čínská medicína

Tradiční čínská medicína patří k nejstarším a nejrozšířenějším diagnosticko-léčebným systémům na světě. Její kořeny lze nalézt v dílech starších více jak 3000 let. Čínská bylinná léčba je založena na léčbě a harmonizaci celého organizmu nikoliv jen jeho části a vše je čistě přírodního původu. Západní medicína rozdělila člověka na jednotlivé kusy a pokud nastane problém, léčí jen jeho část, na které se projeví důsledek nějakého stavu. Komplexní přírodní léčba v podobě čínské medicíny je léčba bez vedlejších účinků, která řeší příčinu problému a ne jen jeho důsledek.

Jednotlivé části těla spolu velmi úzce spolupracují a jsou na sobě závislé a svými funkcemi a vytváří celek. Energie čchi (QI) je prazákladem všeho dění nejen v člověku, ale ve vesmíru vůbec. Jin a jang jsou její části. Jejich rovnováha a harmonie je stavem zdraví. Pokud dojde k nějaké disharmonii či blokaci, nastává stav nemoci. Ve stavu rovnováhy by mělo být pět vnitřních orgánů těla (ledviny, srdce, slezina, plíce a játra), které se navzájem podporují.

Přestože teorie čínské medicíny objasňuje činnost organismu, jednotlivé orgány a jejich specifické funkce, příčiny a projevy nemocí, léčebné metody, tak jejím nejcharakterističtějším rysem zůstává uvědomování si propojenosti lidského organismu a jeho vnitřních i vnějších vazeb. Stejně důležité jako poznání činností součástí je pro čínskou medicínu i vysvětlování celku.